Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg nem jó ha az ölembe ül?

Tényleg nem jó ha az ölembe ül?

Figyelt kérdés
A kutya suliban azt mondták ez a dominancia, elnyomás jele. De szerintem olyan aranyos. 3hónapja van nálam, 2 hete kb állandóan ha lehetősége van rá az ölembe ül.
2016. nov. 30. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Az a nem jó, ha ő dönti el, mikor ül az öledbe. Nyugodtan lehet ott, de akkor, amikor te hívod, nem pedig akkor, amikor kedve szottyan, merthogy ez tényleg lehet dominancia is, és jobb idejekorán tisztázni a kutyával, hogy nem a kanapéja vagy, hanem a gazdája :)
2016. nov. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Ha neked is tetszik, neki is, mit számít, hogy lábhozülállfekszikugathallgatmikorénakarom-nagyfőnökök mit mondanak, írnak?

Ha a kutyám szeret, én is szeretem, jól érzi magát, nem árt senkinek; nem mindegy, például, hogy ő megy be előttem az ajtón? Még logikus is, hiszen ő nem tudja becsukni maga után.

2016. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is az ölembe ül,de csak akkor, ha a számitógép elõtt vagyok.Egy állatorvos azt mondta,hogy ez azt jelenti,hogy nem akar elszakadni a gazdájától, ha a közelünkbe ül, vagy az ölünkbe.
2016. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Jaj már! Ez az állandó (ál)tudományos megközelítés hihetetlen! :)

Az enyém is bújós volt kölyökként, oszt mégse ő dominál a "falkában".

Nem ott kezdődnek a bajok, hogy kölökként hízeleg egy kicsit, hanem amikor felnőttként megtanulja az az átok kinyitni a külső ajtót! :D

2016. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16%

Abba amúgy belegondoltatok, hogy:

a) a kutya nem volt végig ilyen, hanem egyszercsak elkezdte, ami mindig gyanús

b) szakember mondta a kérdezőnek a dolgot, aki látta a kutyát, és esetleg azt is látta, hogy gondok vannak, vagy lesznek, ha nincs leállítva a kutya?

Én nagyon örülök neki, ha valakinek nincs problémája a kutyával, de azért ne feltételezzük automatikusan ugyanezt mindenki másról is. Nem ti fogtok szívni a más kutyájával, ha a lazulás miatt mégiscsak problémás lesz.

Senkinek semmi baja nem lesz attól, ha az ember betartat egy-két szabályt a kutyával "feleslegesen", attól viszont igen, ha nem teszi meg, pedig kellene.

2016. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!