Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 napja a műtötték a térdét,...

8 napja a műtötték a térdét, és a varratok jönnek ki. Nem teljesen gyógyult még a seb. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés

A kutyám hátsó lábában elszakadt a szalag, múlt héten kedden műtötték. 1-2 alkalommal láttam, hogy odafordul, és piszkálja, de rászóltam. Nincs mindenhol teljesen beforrva, ráadásul ma egy elég nagy darab kijött ebből a drótból, azt levágtam. Ezen a részen -bár nem váladékozik- látszik, hogy picit nedvedzett.

Pénteken mennénk varratszedésre.


2016. nov. 30. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem az orvost kérdezed? Sokkal kevesebb idő felhívni és megkérdezni mint itt feltenni egy kérdést és mondjuk megbízhatóbb infót is kapsz
2016. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában 10 nap a varratszedés. Ha váladékozik még, az nem túl jó. Te látod, tudsz várni péntekig, vagy visszaviszed már holnap, ha rendben van a seb, már holnap is kiszedhetik a varratot, vagy ha baj van, mégis előbb látja orvos.
2016. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Péntek van. Volt varratszedés?
2016. dec. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tegnap lementünk, mert nem sok varrat maradt benne... Ami igen, azt kiszedte a doki, de volt egy olyan, aminek a végét kénytelen volt levágni, mert nem tudta kihúzni, valószínűleg az valami belső varrat.

Azzal ilyenkor mi van? Az felszívódik, vagy kilökődik előbb-utóbb?

2016. dec. 2. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Belső varrat nem látszik kívülről. Gondolom külső varrat ami nehezen eltávolítható, egy idő után kilökődik, de te is levághatod ha már nagyon lóg.
2016. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!