Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy evészavaros lehet még...

Egy evészavaros lehet még teljesen gyógyult?

Figyelt kérdés
Anorexia, majd bulimia falással és erősen evésre centrált gondolkodással, ha nagyon nagyon küzd az ember, meg tud teljesen gyógyulni? El tudja fogadni magát, és lehet egészséges gondolkodása, amiben nem minden a kaja körül forog? Tapasztalat?

2016. márc. 20. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
a kaja szerintem az csak egy eszkőze mondjuk a betegségnek hogy mint egy függés kajàval fojtja el a fájdalmait. de szerintem azért ennek legnagyobb oka az illetőnek a lelki dolgai meg amit tett vagy nem helyesen cselekedett ezekben lehet a hiba. én mondjuk abbol vagyok evészavaros ételallergia az más en meg a nem akarok enni szekcioba tartozom meg lelki dolgok vannak emögött erős szorongásokban élek rohamom még nem igen volt pànikcucc de ez mindd lelki es tetteim miatt függ.
2016. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!