Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tart lakásban border...

Valaki tart lakásban border colliet?

Figyelt kérdés

Mennyire érzi jól magát?

Hány órát foglalkoztok vele?

Szeretnék egy border colliet de nem tudom hogy jó lenne e neki lakásban.


2016. dec. 7. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

mivel alapjába véve pásztor kutya, így hatalmas a mozgásigénye.. ha nem tudod napi 3-4-5 órát INTENZÍVEN fárasztani (apport stb. és TUDD is, ne csak mondd) akkor lehetséges, hogy megmarad a lakásban... amennyiben nem, elkezd pótcselekvésekbe kezdeni.. bontani a lakást, rágni, ugatni. az, hogy tetszik egy kutya, az édeskevés.. az ő érdekeit kell nézned, mennyire tudod élhetővé tenni az életét. ha jön egy háziállat, a gazdi utána mindig másodlagos, mert neked ugyan ott vannak a barátaid, a suli, a munka, de neki CSAK és kizárólag te vagy..!

lehet egy konkrét szobakutya után kéne nézned, pláne ha idővel, vagy éppen jelenleg 8-5-ig dolgozol..

2016. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 niceszisz válasza:
58%

Én ismerek olyan személyt, aki tart lakásban. nem lehetetlen. ha le tudod vinni napi 3X sétálni minimum 1 órára akkor mehet a menet :)

üdv egy kutyabarát :)

2016. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

A lemozgatás az egy dolog, de nekem pl borderem van. Ugye dupla szőrű kutya. Hosszútávon könyörög, hogy kimehessen, annyira nem bírja azt a hőmérsékletet amiben én meg pont nem fagyok még meg. Nulla fokig simán kint alszik, pedig bármikor bejöhetne.

Szerintem nem lakásba való.

2016. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Van, de attól még nem kell neked is beállni a hülyék közé.
2016. dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kinti-benti. Napi 2 nagy séta, sokat vagyunk udvaron, sokat fut, edzünk is vele, feladatozunk. De nem bírná ki, hogy ne legyen mellettünk folyamatosan, persze kimászkál pisilni, házat őrizni, ugatni, de amúgy mellettünk szeret lenni, és a kis ágyában vagy valamelyik kanapén aludni éjjel meg délelőtt. Hát ez van, lehet, hogy mi hülyék vagyunk, de a kutyának arany élete van, nem cserélne szerintem egy 100% kinti kutyával sem.

De nálunk hatalmas a ház, hatalmas a kert, és akkor megy ki, amikor akar. Csak lakásban, szobakutyának természetesen nem alkalmas.

2016. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kertes ház meg a lakás messze nem ugyanaz.
2016. dec. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!