Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól sikerült ez a kép Morzsiról?

Jól sikerült ez a kép Morzsiról?

Figyelt kérdés

[link]


egy igazi kis egyéniség ez a kutya:) 10 éves és hát elég szocializálatlan fél nagyon az idegenektől, de bőszen jelez bárki jön. haragosan, viharos gyorsasággal szalad meglesni ki jött és minden nap végigbóklászik a kertben szimatolva milyen "vendégek" jártak ott az éjjel. bekérezkedik a konyhába és a lábunkra fekszik, simogatást remél:) igazából sosem tudtuk milyen keverék...nem is számít, ugyanúgy szeretjük.


2010. máj. 1. 20:12
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
köazi szépen a válaszokat :)) ma 20:18 megmondom neki persze:) többen mondták már hogy lehet van benne Corgi:)
2010. máj. 1. 20:54
 12/27 anonim ***** válasza:

Szerintem is tök ari :D

Olyan komoly fejet vág a képen, de amúgy jó lett :D

2010. máj. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

nagyon aranyos, bár legtöbbször azt ajánlják, hogy menj le az ő szintjére, mert felülről nem lehet olyan jó képeket csinálni. vagy még az is jó, mikor a kutya felédmagasodik, azok is nagyon jó képek szoktak lenni. Vagy még esetleg annyi, hogy menj ki vele a szabadba, és ott fényképezd:)


amúgy nagyon édes:)

2010. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos kutya. De remélem nem sértődsz meg, mint fotó, nem jó. Kutyát sosem szabad felülről fotózni, hanem a szemmagasságából kell, ehhez bizony le kell ülni, térdelni. Kint a szabadban sokkal jobbak a fényviszonyok, szebbek lennének a színek. A hátteret is jól kell megválasztani, valami szép zöld, vagy virágok jól mutatnak, lábtörlőt stb. el kell pakolni.

Próbáljátok ki ezen szempontok alapján, mert a modell nagyon helyes :)

2010. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
igen jol sikerült naon cuncika lett!!!
2010. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
hogy tudtad megcsinálni hogy ilyen nagy lett a kép,mert én linkeltem és nagyon kicsi lett:(
2010. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
hát ez csak a kép méretétől függ ez is csak telefonnal lett lekapva de a legnagyobb méretben. és feltöltésnél is kiválasztottam hogy 1024-ben rakja
2010. máj. 9. 15:17
 18/27 anonim ***** válasza:
Nem, felülről nem fotózunk kutyát mert rosszul mutat, és csúnya a háttér is, rosszak a fények. Ha ténleg erre voltál kíváncsi fotózás témába kellett volna írnod vagy mást kérdezned. én a kérdésre válaszoltam.
2010. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Nagyon cuki a kutyusod!:)
2010. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Hans Regenkurt válasza:
2010. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!