Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért duzzadtak meg a nőstény...

Miért duzzadtak meg a nőstény kutyám mellei?

Figyelt kérdés
Serdül vagy kiskutyái lesznek? Júniusban lesz 1 éves!
2010. máj. 1. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ja, serdül...:S persze,. hogy kölykei lesznek, de minimum álterhes...gratulálok :S újabb "felelős" állattartó
2010. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem kiskutyája lesz! Én is így voltam a kutyámmal! Majd idővel az is megfigyelhető vagy akár már most is , hogy kövérebb lett ! Figyelj minden pró jelekre ;) :)
2010. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

21:06-os vagyok!

Elírtam az utolsó mondatot :

Figyelj minden apró jelekre!

2010. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vidd el egy dokihoz,majd ő megmondja.

Mindenképpen ivartalaníttassátok!

Ha álterhes és nem lesz ivartalanítva,jó eséllyel egész életébenelőjön ez a gond,és később a különféle daganatok.

Ha vemhes,akkor ne hagyjatok világra jönni újabb alom kiskutyát a már meglévő rengeteg gazdátlan mellé!

2010. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak is 1 éves kora körül volt, hogy először tüzelt és akkor duzzadtak meg a mellei.

Szóval nem biztos, hogy vemhes. Mondjuk nem mindegy, hogy mennyire duzzadt.

2010. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van, ha vemhes akkor is megcsinálják az ivartalanítást ...
2010. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vagyis a 21:12-nek
2010. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne is haragudjatok, de itt van egy pár butácska válaszoló....

Szóval mint ahogy az embernél is, nem csak akkor duzzad meg egy nőnek a melle ha terhes, hanem ha épp menstruál akkor is megduzzadhat! De ez is emberfüggő!

Az én kutyám 11 hónapos, első tüzelése van most, és megduzzadtak a mellei. Ja és kihangsúlyozom: NEM VEMHES!!!!!

Nem lett pároztatva és nem is érintkezhetett kan kutyával, és "csodával határos módon" meg vannak duzzadva a mellei!!!

2010. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A tüzelésnek azért más jelei is vannak,de erről a kérdező nem írt.
2010. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Tüzelés után/közben/előtt megszoktak dagadni a cicik.

Lehet,hogy most fog tüzelni,vagy tüzel már esetleg? Nekem eddig minden szukám cicijei megnőtt.

Egyébként ha van okod rá,hogy azt hidd,hogy vemhes,akkor vidd el orvoshoz,nézesd meg.

És egészségügyi okokból inkább hajtasd el a kölyköket...ha meg nem akarod fedeztetni,akkor ivartalanítás. Egy egy éves kutya még fejlődésben van,ha leelik,a kiskutyák a tejjel együtt sok kálciumot kiszívnak belőle,ami a csontok rendes fejlődését gátolni fogja. Ugyanis egy kutya egy évesen még nincs "kész". Aztán ha molosszerről van szó,akkor meg 2-3 éves koráig is fejlődik.

2010. máj. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!