Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik táp a megfelelő?

Melyik táp a megfelelő?

Figyelt kérdés

Staffordshire terrierről lenne sző,jelenleg 10 hetes. Melyik táp lenne neki a megfelelő? Eddig kapott purina vitaminos junior tápot,royal canint, mindent megeszik. Purinát sokan nem ajánlják ahogy olvasgattam. Kérdés az lenne hogyha a royal canin a jó akkor abból is pontos nevet ami jó ennek a fajtának.

Köszönöm.


2016. dec. 9. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem a Royal nem vált be, sok volt a kaka és sokat fingott.

Viszont a Brit Care táp ok, kevesebb kaka, puki alig.

2016. dec. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A pukival nekünk is van bajunk, fekszik a helyén a szobában és csak sunyiba :)

Köszönöm.

2016. dec. 9. 07:56
 3/10 anonim ***** válasza:
happy dog medium baby később medium junior aztán adult, tökéletesen bevált erős kutya lett belőle, teljesen egészséges:)
2016. dec. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Acana junior :)
2016. dec. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Eddig 3 válasz 3 különböző kutyatáp.:)

Marad akkor nekem is még az ezek közötti tesztelgetés.

2016. dec. 9. 09:16
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Adj neki pedigree kutyatapot pedigree kutya konzervel. Most meg juniorosat adj neki de kb 9 vagy 10 honaposan mar adhatod neki a rendeset. Nalunk nagyon bevalt nagyon szereti a kutya is es szep is tole a szore:)
2016. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pedigreet neeee. Legalja minőség.

Utolsó, nézzetek körül Ti is, mert tényleg nagyon szar táp. Olcsónak olcsó, de szar.

Olvass utána a neten, pár éve bevizsgáltattak néhány tápot, köztük a Pedigreet is és... és nem akarod tudni. Állati vér, köröm, toll, hulladék. :(

2016. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pedigreet tényleg ne!

Nálunk egyébként a Real Nature junior vált be nagyon.

2016. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Épp ezért kérek segítséget,legutóbb purina friskies-t vettem annyira megfogott a csomagolása,ilyen-olyan vitamin stb.. ilyen a pedigree is,aztán utána olvasva már megbántam.

Tesztelgetni fogok a leírtak között,a kutyus eldönti :)

2016. dec. 10. 12:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Friskies az nagyon jo mert azt a purina gyartja mint a royalt csak ez olcsobb !!
2016. dec. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!