Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ezzel a kutyával...

Mit csináljak ezzel a kutyával? Feljelentés?

Figyelt kérdés

A szomszéd kutyája átmászik az 1,70-es (!!!!) kerítésen és az én kertemben, mászkál, piszkít. A 1,5 évesemet félek kivinni a saját udvarunkra.

Már szóltam a szomszédnak, de nem hiszi el, hogy át tud jönni, Ő már csak tudja mikor reggel elmegy és este jön haza.

Tegnap megint szóltam neki, azt mondta megköti ha nincs itthon, de most megint ittvan.



2016. dec. 9. 09:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

fotózd le,amikor a kertetekben van a kutya.esetleg videózd is le.

mondd meg neki,hogy próbáljon valamit csinálni, mert nem mersz kimenni a saját kertedbe így a gyerekkel.

ha viszont tojik rá,akkor jelentsd fel.

de először próbáld megbeszélni,csak a szomszédod

2016. dec. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Villanypásztor.. Többé nem jön át! A gyerekedet úgyse hagyod kint egyedűl!
2016. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez minimum 2 tanú kell.


A videót nem tudom, biztos az is jó, hiszen otthon videózol, és nem sértesz személyiségi jogokat, tehát elvileg nem tudnak belekötni.


Ha van tanú, vagy bizonyíték, akkor birtok védelmi eljárás keretében , 3000 ft illeték ellenében el lehet indítani ezt a folyamatot. Önkormányzat, jegyzői szinten.

2016. dec. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az utolsó gyökérre ne hallgass!


Villanypásztor, kerítés magasítása, kutya levideózása a kertetekben, ezt lehet tenni.

2016. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Villanypásztor kisgyerek mellett?
2016. dec. 9. 14:13
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszi el a szomszéd,úgyhogy első körben bizonyítsd be,hogy igenis át szokott szökni.

ha nem tesz semmit,jelentsd fel és kész. a gazda felelőssége ,hogy az állata ne bóklásszon mindenfelé,úgyhogy őt fogják elővenni.

2016. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Nálunk ilyen volt a szomszéd. Sőt segített is megi. Egyszer csak elkezdtem gyűjteni a kutyagumit. Néhány hónap után 2 hatalmas zsáknyi gyűlt össze. Levideóztam a kutyát 5 ember kíséretében. Videózás után képeket is csináltunk. Ezután vissza vittük a kutyát,estek a xart kiszórtuk a kerítés mögül az udvarára,és vettünk ilyen távoltartó sprayt. Alaposan lefújtuk a kerítést. Mivel a kutya látta hogy tevékenykedünk ezért elkezdett ugatni és kapott a pofájába egy kis paprika sprayt. Ezt utólak már nem tenném meg,mert nem szerencsétlen kutya hibája,de akkor teljesen el volt borulva az agyam. Végül a szomszéd megmagasította a kerítést és fizetett is. De nem sokkal azután elköltöztek.
2016. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért
2016. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szóltam neki. Megkötötte most meg ugat meg vonyít. Nem tudom, hogy altatom el a gyerekeket.
2016. dec. 9. 17:22
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Szóval az sem jó ha megköti...???


Csak megoldod a gyerekeid altatását, de szólj akkor a szomszédnak, hátha tud segíteni! Pffff...

2016. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!