Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hónapos a mopszom és még...

9 hónapos a mopszom és még nem tüzelt. Közben volt kint az udvaron fiú kutyával. Felcsinálhatta?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tüzel akkor nem tud vele párzani. Azért szép dolog ha nem veszed észre hogy tüzel, vagy párzik a kutyád.. Főleg hogy egy ilyen kutya inkább szobába való, többet van veled nem kószál el...
2010. máj. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Észrevettem volna, ha tüzelt volna. A lakásban van velem, csak mikor vidékre utazunk, kint játszik másik 2 kutyával, amelyikből az egyik fiú. Ott nem tudom 24 órán keresztül felügyelni, ezért történhetett ez-az. Ezért kérdeztem. Olvasd el pontosan a kérdést, mielőtt kioktatsz. Köszi
2010. máj. 2. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja persze de ha tudnád a dolgokat akkor ezt meg sem kérdeznéd: ha az elős percben amint odaértek elkezd tüzelni a kutyád még sem lesz termékeny mire elmtentek mert az több mint egy hét.. Párzani meg ugye nem is engedni máskor. Ennyit illene tudni. Tök értelmetlen a kérdés, nem tüzelt a kutyám akkor felcsinálhatta?
2010. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Rejtett tüzelése is lehetett a kutyádnak, amit még a tapasztalt tenyésztők is nehezen vesznek észre.

Kistermetű kutyusnál 9 hónaposan simán lehetett már tüzelés.

Vidd el ultrahangra, és megnyugszol legalább.

2010. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

volt hogy 3 hetet otthon volt.

Az értelmes választ köszönöm:)

2010. máj. 2. 14:31
 6/6 Akiteki ***** válasza:
Nézesd meg, hogy megnyugodj. Valóban lehet rejtett tüzelés is. Múlt héten ivartalaníttattam épp a rejtetten tüzelő szukámat, mert az őrületbe kergetett, hogy észre sem vettük hogy tüzel, csak másztak volna rá a kanok.
2010. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!