Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki volt már hasonló...

Valaki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
van egy 3 éves csivava keverékünk. Kölyökkora óta ahhoz szoktattuk, hogy nem ugathat a lakásban (panelben lakunk). Ez eddig jól is működött, de kb 1 hónapja elkezdte, hogy akármit hall a lépcsőházból, elkezd ugatni. Ezzel önmagában még nem is lenne baj, mert nap közben rá tudunk szólni és akkor abbahagyja. A nagyobb baj az, hogy éjszaka is felébreszt minket az ugatásával. Én arra gondoltam, hogy valami miatt frusztrált lehet, ezért lefekvés előtt is el fogjuk vinni sétálni, de ha nem válna be, van valakinek más ötlete?
2016. dec. 13. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg mennyi időt sétáltok naponta? Én túl sok levezetetlen energiára tippelnék.
2016. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3x van levíve. Reggel egy fél órára, délután 1-2 órára és este, de akkor csak egy pisire. Szerintem az a baj, hogy csak sétáltatva van. Nagyon játékos, de a lakásban nem nagyon tudunk vele játszani, mert amik vannak otthoni játékai, azok elég hangosak, meg kb 3 perc után ráun, és látszik rajta, hogy valamit akar csinálni, csak azt nem tudjuk, hogy mit. Futtatóba is szoktuk vinni, igaz oda ritkábban, mert nem jön ki jól más kutyákkal.
2016. dec. 13. 13:45
 3/5 A kérdező kommentje:
+ ezen felül ha éppen megyünk valahova, akkor is visszük magunkkal.
2016. dec. 13. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján pedig túl sok az energiája. :)
2016. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, egyébként nagyon lusta kutya. Egész nap csak fekszik, olyan 7-8 óra fele meg felpörög. Akkor már tök mindegy, hogy mennyit sétáltunk vele előtte, ugyanúgy pörög. tegnap megpróbáltuk azt, hogy lefekvés előtt egy fél órát tanítottuk, és gyakoroltuk vele azokat a trükköket, amiket már eddig is tudott, és úgy néz ki, hogy ez bevált.
2016. dec. 14. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!