Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hova viszitek magatokkal a...

Ti hova viszitek magatokkal a kutyátokat?

Figyelt kérdés
2016. dec. 14. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bécsben közelében élek, viszem magammal postára, üzletekbe (ruhabolt, cipőbolt, media markt stb.), ahova csak tehetem, mert miért ne. Csak dolgozni és élelmiszerboltba nem viszem magammal, plusz ha nagyon sok dolgot akarok beszerezni. Élvezi az emberek társaságát, szeret sétálni bárhol - akár betonon, akár az erdőben.
2016. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahová csak tudom, szerencsére itt Németországban sokkal több a lehetőség, sokkal több helyre be lehet vinni a kutyákat
2016. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mindenhová. 10 kilós terrier, vettem egy irgalmatlan méretű golftáskát az Ikeában, az lett az ő szállítókosara. Jön mellettem, én húzom a "banyatankomat" és ha olyan helyre érünk, pl. bolt, akkor ő bepattan, már be van pakolva egy kispárna és a kedvenc alvósrongya... órákig elvan bent, alszik, nyugton van. Az emberek meg csak azt látják, hogy ott egy nő egy banyatankkal, ami nincs végig becipzározva. Szerencsére az ugatást ilyenkor mellőzi, biztonságban érzi magát, nem nyüzsög, így tényleg mindenhova jöhet velem. Néha úgy kell őt dolgom végeztével kiborítani, hogy hát kint vagyunk, lehet sétálni. :)
2016. dec. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon..? Mielőtt elmegyünk belföldre kirándulni, megnézem, hogy hol vannak állatbarát szállások, fürdési lehetőségek és éttermek. Amúgy meg mindenhova, elfér a kocsiban.
2016. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En vinnem mindenhova de balatonra sehova nem tudtunk menni nyaralni...Tisza tonal egy kemping volt aminek van sajat partszakasza azt mondta a tulaj ott nem zavar senkit ha bemegy a kutya.


Tatan a toba behetnek es az olasz etterembe is beengedik oket a benti reszbe is. Latszik hogy a tulaj felig olasz nem tirpak magyar.


Tatabanyan meg a burger kingbol us kitoltottak nyaron a kerthelysegbol. Miutan irtam nekik levettek a tablat ujra mehetnek kutyak a kerthelysegbe. Csak ugye mar hideg van 😁


Debrecenben kellemes meglepetes vokt hogy a plazaban lattam kutyust. Azt mondta mamam be lehet ott vinni.


Becsben en is mindenhol lattam kutyat etteremben is. Bar igy lenne itt is...


A balatonon haborodtam fel a legjobban...bar allitolag ott is van egy jo kutyas strand. Egy darab!!! ????


De a nyaralonkba vittuk es nyaralni is ugy szandekozunk hogy kempingbe menjunk ahova vihetjuk oket. Naratokhoz rokonokhoz setalnimindenhova visszuk oket. Igyekszunk mindent ugy megoldani hogy vihessuk oket. Max egyikunk a kocsiban marad veluk ha a masik pl beugrik a boltba...

2016. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

főként sétálni :D

nyaralás általában kutyás versennyel van összekötve nálunk.

ha a haverokkal találkozom és pl ha túrázni megyünk/balatonra, akkor is viszem őket.

2016. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sajnos csak az udvarra, vagy sétálni viszem magammal őket :(

Felénk nem nagyon vannak kutyabarát helyek. Ha vasárolok, az üzletek elé nem merem őket kikötni.

Pedig nagyon szívesen vinném a kutyáimat mindenhová.

A golftáska akkora ötlet!!!

A 3-as és a kutyája nagyon jók kehetnek együtt!

Azért elképzeltem, ahogy beletaposom a két 20 kilóst egy banyatankba :D

2016. dec. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sétálni,nyaralni. 2 németjuhászom van,jó nagyok.. Inkfartust kapnának tőlük a nénik (falunk lakunk) ha a boltba is vinném őket:))


Néhány rokonhoz elszoktam vinni őket de csak oda ahol nincs kutya,a kutyások féltik a sajátjukat,pedig az enyémek nem bántanak más kutyát dehát na.. Nem baj:)

2016. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!