Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem rá a kutyámat...

Hogyan neveljem rá a kutyámat hogy ne lopkodjon, másszon fel az asztalra stb?

Figyelt kérdés
Eléggé kétségbeesett vagyok. kt kutyám van, a másik 8 éves, semmi baj nincs vele, jól nevelt. De van egy egy éves kutyám aki az utóbbi pár hétben megbolondult. felugrik az ágyra az asztalra ellop dolgokat. Eddig nem csinálta ezt, kiskutya korában is elég rossz volt de kineveltük belőle nagy nehezen, de most valami megint kiváltotta belőle. Dobozokat, gyümölcsöket, díszeket, bármit ellop ha szem előtt hagyjuk, aztán a kis fekhelyére viszi és darabokra rágja. ici pici darabokra. Hogy tudnám ezt kinevelni belőle? nem akarom megütni, de a szóból sem ért. Ha tippelnem kéne mi váltja ki belőle akkor anyámra szavaznék, nem tud a kutyákkal bánni és szerintem elég rossz hatással van rá.. De valamit mégiscsak kezdenem kell a szituációval

2016. dec. 15. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig egy-két nevelő célzatú pofon nem árt neki, ha a szép szóból nem ért. Márpedig úgy tűnik, hogy nem ért, azért lopkod, mert megteheti, nincs következménye. Egyébként le van fárasztva rendesen minden nap? Nem azért rág szét mindent mert túl sok az energiája?
2016. dec. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy két nevelő célzatú elfenekelés nyilván kijár neki akárhányszor lopkod, de tudja is hogy nem szabad, és már amikor meglát tudja hogy rosszat csinált, fülét farkát behúzza.. Nem tudom mi lehet az oka minden nap meg van sétáltatva, nagy udvarunk van, sokat van kint, szaladgál, játszik a másik kutyával
2016. dec. 15. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!