Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a kutyám. Meddig bírja...

Eltűnt a kutyám. Meddig bírja étlen-szomjan egy kutya?

Figyelt kérdés

4 napja már, hogy eltűnt. Azaz vasárnap. Én csak kedden jöttem haza és látom a hírt, hogy meghalt. Napokig zokogtam.

Ma viszont valami remény felcsillant. Állítólag vasárnap reggel jött a bejelentés, hogy elütöttek egy ritka fajtájú kutyát, törpespiccet, viszont a szüleim elmondása szerint délután még meg volt.

Lehet, hogy valahol még is csak életben van!

Meddig bírja étlen-szomjan egy törpespicc?



2016. dec. 15. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hirdetted mindenhol, hogy eltűnt?
2016. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Anyám, csak kedden hívott, hogy eltűnt. Jöttem is haza, hogy meghirdessem, de addigra kaptam a hírt, hogy elütötték, tuti ő volt meghalt. Így nem lett jelentve. Hosszú a történet... A lényeg, hogy a menhely annyit mondott, hogy vasárnap vittek be egy elütött spiccet tőlünk nem messze, de azt csak ma derült ki, hogy reggel érkezett a bejelentés. A kettő ütközik, így van remény.
2016. dec. 15. 17:29
 3/20 A kérdező kommentje:
Így nem lett hirdetve, hogy eltűnt* elírtam
2016. dec. 15. 17:30
 4/20 A kérdező kommentje:
Holnap reggel elvileg kiderül, hogy az én kutyám volt-e. Addig nem tudok várni. Sötét van, hideg és köd, keresni se tudom. Érdekel, hogy meddig bírja étlen-szomjan!!!
2016. dec. 15. 17:30
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha talál magának valamit akkor kibirja. Esetleg a hidegtol ovnam nagyon.

Kerlek irj, mi kett vele

2016. dec. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Oké, holnap kiderül minden állítólag
2016. dec. 15. 17:34
 7/20 A kérdező kommentje:
De nem tudom mit csináljak :( Lehet valahová beszorult és hideg is van :( nem eszik, hőt se tud termelni magának
2016. dec. 15. 17:34
 8/20 A kérdező kommentje:
Tétlenül nem ülhetek itt reggelig. Mit csináljak?
2016. dec. 15. 17:35
 9/20 anonim ***** válasza:
Hírdesd még jobban. Ahogy csak bírod
2016. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ejhaaa.Hát zseblámpa, bicikli, póráz, kutyakaja.
2016. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!