Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky kutyusom bekattant, mit...

Husky kutyusom bekattant, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy egy éves huskyt. Tündéri, de néha random túl pörög. Rendesen levan mozgatva, sokat alszik.

Ez a tulporges abban nyilvánul meg, hogy elkezd ugrálni, villám gyorsan futkos, néha morog is játékosan. De nagyon durván nézz ki, mintha gyorsított felvételről menne.

Van hogy séta után csinálja, máskor pedig magával játszik és attól, de legtöbbször nincs előjele.

Ismétlem, rendesen levan mozgatva. Előbb jöttünk fel setabol, megint bekattant, most pedig mellettem alszik az ágyon.



2016. dec. 15. 21:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mennyire hosszú volt az a póráz?
2016. dec. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
És egy agresszív kutyát hogyan akarsz kifutóba vinni? Biztosan nem csak "kislány/kisfiú" kutyák lesznek...aztán ha nekik megy akkor megszívtad.
2016. dec. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Az ugye meg van, hogy melyik éghajlatról való a kutya?

Miért nem tacskót vettél?

2016. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Ha tudnátok olvasni, kedves utolsó kettő,feltunhetne hogy NEM vettem.
2016. dec. 18. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!