Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám reszket és nem jön...

A kutyám reszket és nem jön ki az ágy alól?

Figyelt kérdés
Nem férek be, nem bírom kiszedni... 9 éves bichon havanese. Próbáltam hívni, májkrémmel kicsalogatni, mert azt nagyon szereti, de szerintem nagyon fáj a lába... 4 éves korában elütötték és azóta frontra fáj az egyik hátsó lába, de más baja nem maradt szerencsére. Mit tudnék csinálni, hogy tudnám kicsalogatni vagy kiszedni, hogy tudjak neki segíteni ?? Egyébként egészséges, játékos. Semmi baja nem volt, most reggel lett vele valami miután kiment pisilni, de végig ott volt vele anyukám, szóval nem történt ott sem semmi. Úgy fekszik a hasán, hogy a fájós lábát picit felemeli és reszket egy pár másodpercig, abbahagyja és megint. Ilyen periódikusan. Valakivel volt már ilyen? Orvoshoz se bírom elvinni, ha nem tudom kiszedni az ágy alól.. meg elg rossz itt az állatorvos, ha kihívnám is annyit mondana, hogyha nem jön ki nem bírja megnézni és elmenne... segítsetek, nagyon féltem!
2016. dec. 23. 09:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
63%

lehet más baja is

vidd be a dokihoz

2016. dec. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem éred el? Úgy értem hogy egyszerűen megfogod és kiszeded. Vagy megemelni az ágyat míg valaki kiveszi. Nem kijárós orvos kellene, hanem elvinni egy rendelőbe, ahol rendesen meg tudják vizsgálni.
2016. dec. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nem tudom kiszedni az agy alol, akkor hogy vigyem be? Mar reg ott lennek vele!
2016. dec. 23. 09:34
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem erem el... ahhoz meg, hogy felemeljuk az agyat ossze kellene csukni, de ahova betolod az aljat, ott fekszik a kutyum... igy meg semmikeppen nem merem megemelni, nehogy raejtsem a kutyara es megusse. 40 kilos lany vagyok, az agy meg nem tudom mennyi lehet... a masik kutyam bekuldtem az agy ala, hogy kicsit piszkalja meg a kis beteget, de nem piszkalta, gondolom erzi, hogy nem jol van es most nem kene. Nem tudom mit tegyek, kene egy ferfi ember, aki segit felemelni az agyat, de nincs senki, akit megkerhetnek ra... szomszedokkal rosszban vagyunk, pont a kutyak miatt, mert felnek tole... (6kilosak...) jajj istenem, a szivem szakad meg erte!
2016. dec. 23. 09:38
 5/11 A kérdező kommentje:
Ugy latom, kicsit jobban van. Legalabb mar nem reszket. Meg megmozdult helyezkedik. Ez is valami.
2016. dec. 23. 09:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Tán meg kéne próbálni kicsi lány. Egy ágy marhára nem olyan nehéz, hogy egy ember ne tudná megbillenteni, és ha véletlenül nem megy, akkor fogsz egy csavarhúzót és szétszeded. Csak akrani kéne, persze tudom könnyebb itt nyivákolni próbálkozás helyet...
2016. dec. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fogjál meg egy seprűnyelet és tologasd ki...
2016. dec. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem told össze az ágyat. Lassan, finoman, nem kell rácsapni a kutyára, de lassacskán a helyére tolod, így eléred, hogy kijöjjön az ágy alól.
2016. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért reszket, mert nagyon komoly fájdalmai lehetnek.Amelyik állat megteheti, ha gyengének érzi magát, elbújik. Ezt teszi a te kutyád is, mert nem érzi, hogy te tudnál segíteni rajta.

Hasznos lenne a dokidtól az ilyen esetekre valami gyógyszert kérni. Vannak nem szteroid fájdalom és gyulladáscsökkentők.

2016. dec. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, sikerült kiszedni?
2016. dec. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!