Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem linkelni...

Tudnátok nekem linkelni nagyon erős kutya nyakörvet?

Figyelt kérdés
Olyan kéne,amit egy 70 kilós kutya nem szakít el sétáltatás közben
2016. dec. 23. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

ilyet vettük:

[link]

2016. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Meg kell tanítani sétálni és akkor nem szakad el a nyakörv. Nekem mindkét kutyám nyakában csak azért van nyakörv, hogy legyen rajtuk biléta, mert egyébként mind a kettő gyönyörűen sétál pórázon és anélkül is.
2016. dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a folytó lánc jött be a pitemnél. Megtanult nem húzva sétálni, és ha gond van, biztonsággal tudom fogni, nem tudja kihúzni a fejét.


A bőr nyakörvet azért nem szerettem, mert nem túl vízállóak. Hamar tönkreteszi a víz.

2016. dec. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
55 kg-s bernipásztorom van. Meg kellnevellni és nem szakad el a nyakörv. Az enyém tud sétálni.... Ugye milyen érdekes? Vajon miért nem szakad el a gyenge nyakörv rakjta,amit egy labrador is könnyen elszakít?
2016. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Bocs a hibákért.
2016. dec. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves "meg kell nevelni" hozzászólók: És addig???? Ha egy neveletlen 70 kg-os kutyáról van szó? AKkor altassa el, vagy mi???? Nyilván addig is kell vinni valamivel, amíg nem tud szépen sétálni!
2016. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A K9-es varrott fogó nélkül is megfelelő erősségű. Bár a rézből készült csatos és karikás a legerősebb.
2016. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
El perro. (Pitbullstore Hungary néven vannak Facebookon, én ott szoktam rendelni.)
2017. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!