Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a legjobb eszköz kutyagumi...

Mi a legjobb eszköz kutyagumi rendszeres feltakaritására?

Figyelt kérdés
Nem a séta közbeni felszedésre gondolok, hanem a napi kerti és ház elötti kaki gyűjtéshez mi a legjobb eszköz/ módszer?

2016. dec. 30. 10:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Szerintem sem derül ki a kérdésből, hogy "ipari mennyiségű" kutyagumiról van szó. Ahhoz egyértelműen kukazsák, gereblye.
2016. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Dragaim nem a mennyisegen van a hangsuly, hanem a rendszeres szedesen...


Mindegy.


Na megyek, osszeszedem a haz elott amit a kutyaitok itt hagytak ;)

2016. dec. 30. 22:11
 13/27 anonim ***** válasza:
Most erre mi szükség van? Felsőbbrendűsködnél? Bocsi, hogy nem volt teljesen világos, mit akarsz, ja és SZÍVESEN! Mert ugye megköszöni a válaszokat azt elfelejtetted!
2016. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jó helyen vagy te a kutyagumik közt. Aki emberi közösségben szocializálódott, az megköszöni a hasznos infókat és kijavítja azokat, akik tévednek. nem leugatja! Kutyus. Vuff!
2016. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Ott hagyta a kutyám? Ez érdekes. 4 ebem van, mindegyik iszonyatosan minit csinál. Mégis felszedem. Volt, hogy az országúton a séta elején a járdára ment a cucc. Kicsi zacsi elő, lehajol, felszed. 100 ember nézett, mellettem a fullon tele lévő buszmegálló. Odacsinált a kutyám, felszedtem. Igen, mi a gond? Előttünk járnak el néha lovaskocsik, ha ők az úton hagyják a citromot, nekik is be fogsz szólni? Én kimegyek utána, és gond nélkül felszedem Gizi bácsi meg Béla néni lócitromát. Ennyi. Nem megyek lovasokhoz rinyálni.
2016. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Hat a zacsi is eszkoz ha azt veszed hogy rahuzod a kezedre es azzal szeded fel a kakit. Mas kerdes hogy ezt idegen szarral en se csinalnam. Akkor marad a lapat es a kukazacsi. De nem tudom ez miert olyan bonyolult...
2016. dec. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Jaj, megint ez a kutyas onerzeteskedes -.-

Mar az egesz kerdest nem tettem violna fel, ha a nyomorult kutyaitok utan feltakaritanatok...

Ha meg te osszeszeded, akkor miert veszed magadra?

Nyilvan vannak akik otthagyjak, kulonben nem lenne teleszarva az egesz utca..!

A belvarosban regen keptelenseg volt ugy hazamenni, hogy ne lepett volna beke az ember valamibe... Teljesen tonkretettek a varost...

Nem is ertettem hogy micsoda idiota az, aki a lakasban kutyat tart, a betonon setaltatja es a jardan szaratja.... Milyen tapintatlan es onzo az ilyen ember?!?!


Az eszkozt azert kerdeztem h hatha van vmi jo modszereket.

Boldog ujevet minden kedves kutyatartonak!!!

2016. dec. 31. 16:15
 18/27 anonim ***** válasza:

Marmint gondoltad hogy letezik automatizalt szuperszonikus lezeres kutyaszar eltavolito keszulek most akciosan 1500 ft-ert Tibi bacsi sarki kocsmajaban beszerezheto?


Megis milyen eszkozrr gondoltal a total egyertelmu lapaton kivul?


Amugy rissz lehet ennyire megkeseredettnek lenni. En is varosban lakom de itt sehil nincs szar. Neha a parkban elofordul de ennyi.

2016. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit vartam. Nem lezeres kütyüt, hanem...nem tudom :s

Tenyleg megkeseredett vagyok es mindenben csak a rosszat veszem eszre. Extra gáz.

2016. dec. 31. 17:57
 20/27 anonim ***** válasza:

én sétánál ilyet használok:

[link]

2016. dec. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!