Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a legjobb eszköz kutyagumi...

Mi a legjobb eszköz kutyagumi rendszeres feltakaritására?

Figyelt kérdés
Nem a séta közbeni felszedésre gondolok, hanem a napi kerti és ház elötti kaki gyűjtéshez mi a legjobb eszköz/ módszer?

2016. dec. 30. 10:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Ha meg te osszeszeded, akkor miert veszed magadra? "


Azért mert konkrétan a szemünkbe röhögve, nekünk címezve írtad a dolgot, mégcsak tagadni se próbáld, hogy nem a veszekedés és a szembeköpés volt vele a célod.

Szánalmas, ahogy magyarázgatod a bizonyítványt.

Ja, és a köszönöm szó még mindig nem hangzott el. Éas mielőtt rákérdezel, igen, fontos.

2017. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

21-es! Ez egy kerdezos oldal. Neked mint a valaszolonak az a funkciod hogy valaszt irj a kiirt kerdesre. Ez toled nem egy szivesseg baratom hanem neked ez a " dolgot".

Ahogyan az is a dolgod lenne, hogy a kutyad szarat MINDIG osszeszedd es ne csak akkor ha épp látnak masok is....

Es amugy ez a gereblye es kislapat nem volt akkora otlet meg valasz hogy kulon koszongetni kelljen. Es kettonk kozul TE kotekszel itt kedves jol szocializalt kutyas baratom ;)

2017. jan. 3. 10:05
 23/27 anonim ***** válasza:

Oké, akkor szögezzük le: nem vagyok kutyás. Voltam, de sajnos elvitte a rák. Ennyit erről. Ne engem célozgass a "ti kutyád" dumával, mert pontosan tudod te is, hogy mekkora az esélye, hogy a tényleg itt lévő emberek piszkítják össze az előkerted. Kötöd az ebet a karóhoz, hogy okosnak tűnj, de nem kell nagy ész ahhoz, hogy összeadd: ha valaki egy kutyapiszok-takarítással kapcsolatos kérdésre válaszol, az valószínűleg takarít a kutyája után. Hű, óriási logika.


Ha emberek közt szocializálódtál, akkor kérsz és köszönsz. A boltban az eladónak is "az a dolga", hogy odaadja, amit kérsz, de van egy rossz hírem: ha nem köszönöd meg, akkor tapló vagy.

Egyébként ez nem kötekedés, hanem nevelés, de persze el vagyok tévedve, mert minden jel szerint egy kutyával könnyebb dolgom lenne, mint veled.


Nekem csak az szúrja a szemem, hogy mikor valaki picit félreért valamit a kiírtakkal kapcsolatban, akkor arrogánsan nekiugrasz és személyeskedsz.

2017. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"Es amugy ez a gereblye es kislapat nem volt akkora otlet meg valasz hogy kulon koszongetni kelljen. "


A megköszönés illem, ha neked nincs igényed rá, nem baj. Tudod, a kérdezőkről úgy is lehet gondolkodni, hogy valaki a szabadidejében neked próbál segíteni. Ha egyszerű a kérdés, egyszerű a válasz is. Ettől még válasz, tanács, jó szándékkal.

Így már stimmt?


Amúgy én csodálkozom, hogy senki nem írta az álkamerát. Fel kell hívni a figyelmet rá a kerítésen, sose többet odasz*rni senki nem fog.

2017. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
# 24 nálunk rájöttek, hogy álkamera. Ki kell helyezni látható helyre, különben a kiírás nem használ önmagában semmit. Ha meg látják, a dörzsöltebbje kiszúrja, hogy nem valódi.
2017. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hm, azért a jó minőségűekről nagyon nehéz megmondani, hacsak nem álkamera-kereskedő az illető :)
2017. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
A nyelved
2017. jan. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!