Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű agresszív...

Milyen kistestű agresszív kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az agresszívet úgy értem hogy ugat illetve ha idegen jön a birtokra akkor képes támadni is. Azért írom ezt mert volt eddig egy kistestű keverék kutyám sajnos már elpusztult de 17 évesen, kistestű kis okos és hihetetlenül hamis kutya volt. Azóta volt egy németjuhászunk illetve egy labradorunk de mindkettő hihetetlenül jámbor volt, feljöhetett tőlük az udvarra bárki szóval valami olyan kis kutyafajta érdekelne ami ilyen téren hamisabb. Van ilyen természetű kutya?

2016. dec. 30. 14:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#9 a pitet nem lehet udvaron tartani, max nyáron érezné jól magát de akkor meg túl meleg van. Udvart nem nagyon lehet őriztetni vele max ha van kisajtó ahol akármikor be tud menni. Fűtött helység (pince, kazánház, garázs sem való neki mert nagyon igényli a gazdi közelségét)
2016. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#6 vagyok. Nem kell hozzá kint tartani a kutyát. Nekünk a foxi kinti-benti, általában ott van, ahol mi, azaz ilyenkor inkább bent, de még így is rögtön meghallja, ha valaki a kapunak csak a közelébe megy. A kutyák hallása sokkal jobb a miénknél.
2016. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
:D:D:Dkistestű és agresszív?!?! Ó, az rengeteg van! Lemész a parkba, és a nyugdíjas nénik flexis kistestűje 90%-ban agresszív, csak el kell a nevelésüket rontani és máris támadnak mindenre!
2016. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jagd terrier! :D
2016. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

bármelyik eredetileg kotorékebnek kitenyésztett kutya. de mindenesetre valami terrier.

ja és lehetőleg ne vigyétek túlzásba a szocializációt...

2016. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
minek neked agressziv kutya?? csak nem viadalozni akarsz vagy kinozni?? inkabb te is diplomázz le
2016. dec. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Már bocsi,de miért lettem így lepontozva,csak azért,mert menhelyi kutyát ajánlottam?

Oké,hogy fajtát kérdezett,de ő is tapasztalta már,hogy ez nem garancia a jellemre.Ezért is írtam,inkább menjen menhelyre,ott már biztos a kutyák jelleme...

2017. jan. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

vati04

Mérnök vagyok illetve most járok MSC-re. Te orvos vagy remélem. Hülyegyerek. Köszi a válaszokat, kis terrierszerűséget keresgetek és látok pár vadállatot :D

2017. jan. 1. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!