Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vigyek a menhelynek? És...

Mit vigyek a menhelynek? És hova érdemes vinni?

Figyelt kérdés
Támogatom a rex-et smsekkek minden hónapban. Emellett szeretnék személyesen is vinni dolgokat. Van itthon nem használt póráz, nyakörv. (Az én kutyáim kinőtték, vagy nem szeretik) rengeteg játék, folyton csak rálépünk (vagy 40 db) emellett tápot, konzervet szeretnék vinni. Esetleg csirkenyakat is lehet vinni? Milyen pokrócot vagy melegítő dolgokat vihetnék még? Köszönöm előre is a segítségeket
2017. jan. 1. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindennek orulnenek. Esetleg 1 zsak kutyatapot is vigyel.
2017. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vedd fel velük a kapcsolatot és kérdezd meg, az a biztos.

Mivel nekem is huskym van és ezek a kutyák állnak a szívemhez a legközelebb, így a szánhúzóalapítványt ajánlanám neked, persze ezt szíved joga eldönteni, hogy kinek adományozol, én nekik szoktam.

[link]


[link] - Itt is lehetőség van támogatásra..

2017. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a falusi és kisvárosi menhelyeknek van szükségük segítségre. Kérdezd meg a kiválasztott menhelyet hogy jelenleg miben szenvednek hiányt
2017. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!