Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A minőségi táp meghosszabbítha...

A minőségi táp meghosszabbíthatja a kutya életét?

Figyelt kérdés

2017. jan. 2. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem a táptól függ a kutya életének hossza.
2017. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Végülis nagy eséllyel igen. Mert ugye a minőségi táptol egészséges lesz (Megjegyzem nem csak attól)
2017. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A génektől és a szerencsétől függ a hosszú élet. Persze a prémium táp biztos egészségesebb mintha mákos tésztával és zsíros pörkölttel etetnéd a kutyát, de csak a minőségi étel nem garancia a hosszú életre.
2017. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont annyi az osszefugges mint az embereknel. Szoval bizonyara segit foleg ha arra is figyelsz hogy ne legyen elhizva. De nyilvan vannak betegsegek amik nincsenek osszefuggesbe a taplalkozassal.
2017. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Végülis igen. Ha te mindig egészségtelen és zsíros kajákat ennél, az elhízás mellett bejön egy kis vérnyomás, vércukor, koleszterin probléma.


Én prémium táppal etetem a 10 éves kutyámat kiskora óta, nagyon jó kondiban van.

2017. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs köze a táphoz. Az előző kutyánk max képről látott tápot, miután egyszer vettünk neki és hozzá sem nyúlt. Házi koszton élt. Majdnem 18 évesen halt meg. Ritkán volt beteg. Sütit, csokifagyit is kapott néha pedig. Kedvence a főtt kukorica, nyers cukorborsó volt. Nagyszüleim németjuhásza sem kapott tápot és 16 évesen halt meg.
2017. jan. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!