Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ehet és mit eszik egy 8...

Mit ehet és mit eszik egy 8 hetes rottweiler kutyakölyök, előre gyártottakat nem akarok!? Inni csak vizet és húslevet szabad neki adni? Éjszaka, ha még házon belül tartjuk pár hétig, mennyit alszik, és mennyit csörtet egy ilyen pici kutya?

Figyelt kérdés
/Kint még nem hiszem, hogy megmaradna, meg nem is akarom rögvest egyedül hagyni. /
2010. máj. 4. 09:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó leírnád mi volt a táp neve ami olyan szuper volt már 15éve és még jó minőségű is volt?Mert hidd el 20-éve nem volt minden sarkon állateledeles!Ez akkoriban nem pénz függvénye volt mert mint most úgy régen is sokba volt a főzőcske!Mint előzőleg írtam két féle tápot ismertem abból az egyikhez hozzá sem nyúlt anno a kutyám!A mostanival szerencsésebb vagyok mert bőven van választék jó minőségű száraztápokból + neki is főzök!
2010. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Második, mi ez a hülyeség, hogy 8 hetesen még szopnia kéne?? Meg hogy dajkakutya kell mellé, mert idegbeteg lesz? Semmit nem értetek a kutyákhoz!


A kiskutyákat az anyjuk 6 hetesen óramű pontossággal leválasztja a tejről. A tenyésztőnél azért vannak 8 hetes korig, mivel ez a 2 hét olyan nekik, mint az iskolában az első osztály - ha nem tanulod meg a betűket, nem tudsz olvasni! Ők ebben az időszakban szocializálódnak, tanulnak meg kutyául viselkedni!


Kérdező, ha 8 hetes kora után elhozod, nem lesz semmi gond! Az első pár napban ugyan fog sírni a testvérei és a mamája után, de ez csak átmeneti időszak, hamar megfogja szokni az új helyét.


A lakásba semmi értelme bevinni, hiszen egy rottweilerről beszélünk, jobb, ha kezdetektől kint tartjátok, mert utána az is megviseli, ha csak úgy kirakjátok a lakásból! Egy szigetelt, szélvédett kutyaház kell neki kibélelve, és hamar odaszokik!


Ha van elég pénzed, miért ne főzhetnél neki? Ha bírod pénztárcával a napi 700-1000Ft-ot, vegyél neki húsokat, főzz mellé tésztát, rizst, répát.


Én táp párti vagyok, mert kényelmesebb így nekem, meg olcsóbban is kijön egy minőségi táp a főzésnél, és nem kell vele pepecselni. Eukanuba, Flatazor, Pro Plan, Belcando, Acana, ezekkel jobban jársz.


Inni csak vizet adj neki!

2010. máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%

Az egy dolog ha a te kutyád finnyás volt attól még nem kell azt mondani hogy 15 éve nem volt táp... Meg 100 éve sem volt.... Ja csakhogy akkor le se sz*rták a kutyákat, ha valamelyik elhullott akkor lett másik azt ennyi sőt ha valami nem tetszett a kutyában akkor rá is segítettek. Nem kell annyira dicsőíteni a régi időket...

Nekünk régen is tápot evett mindegyik kutyánk és egyiknek sem volt semmi baja, mind szép, egészséges kutya volt és most is azok.

2010. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Sajnosz az oldalról nem lehet ollózni, úgyhogy belinkelem. Itt normálisan állatorvosok, dietetikusok által hitelesített változatban le van írva, hogy egy kiskutyát, hogy és mivel kell etetni(mert ugye másra van szüksége mint egy felnőtt állatnak).Nem hosszú.

[link]

2010. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
4%

Nem azért nem nyúlt hozzá mert finnyás volt hanem azért mert olyan marha "jó" volt!

Nem vitatkozom veled,biztosan nagyon öreg lehetsz ha most itt bölcselkedsz!;)

2010. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem bölcselkedek, egyszerűen csak láttam a kutyákat felőni nálunk boldogan és egészségesen táppal és ez nekem elég. Tudod nem mindenkinek van helye meg ideje főzni. Attól még táp em rosszabb.
2010. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Akiteki ***** válasza:
76%
Kedves "finnyáskutyás" (bocsi, valahogy meg kell különböztetni) 15 évvel ezelőtt egészen konkrétan Royal Caninnal etettem a kutyáimat. Igen, léteztek már akkor is prémium tápok.
2010. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!