Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szájkosár szoktatása?

Blose kérdése:

Szájkosár szoktatása?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám a legegyszerűbben megszoktatni a kutyámmal a szájkosarat?
2017. jan. 3. 11:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Mi annak idején roppant egyszerű megoldást alkalmaztunk,szépen felraktuk rá,kis idő múlva leszedtük,közben ott voltunk...ha ez pár alkalom után se segített ráraktuk és addig rajta volt még nem tudott 1 helyben ülni rendesen :D,addig meg azt csinált amit akart,hempergett,ugrált vele...,le akarta tépni,nem sikerült,de a derekát beadta
2017. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsot,de sajnos előbb oda kéne eljutnom hogy fel tudjam rá tenni a szájkosarat.Ami a német juhászomnál képtelenség.Meg lehetne oldani de ahhoz bántanom kéne,amit nem igazán akarok.
2017. jan. 3. 12:04
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Kutyától függ.

Ráadod és, ha netán le akarja szedni, rászólsz, hogy nem. Én így tettem idáig minden kutyámmal.

Elé tartod, benne egy falat jutival. Fokozatosan feljebb tolod, hogy kivegye a jutit. Végül a fent lévő kosárban adsz neki a lyukon keresztül jutalomfalatot.

2017. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

"Köszönöm a hasznos tanácsot,de sajnos előbb oda kéne eljutnom hogy fel tudjam rá tenni a szájkosarat."


Akkor itt nem szájkosár probléma van.

A parancsaidat teljesítenie kellene.


Nekem pitem van, és utálja, amikor a fülét tisztítom, mégis kénytelen eltűrni (különben begyullad neki). A szájkosarat is utálja, mégis kénytelen elviselni.



SZóval először meg kellene tanítanod a kutyádnak, hogy hagyja magát neked. Bízzon meg benned, és bármit megtehess vele. (Ha pl belelép valamibe, tüske megy a lábába, ki sem tudnád szedni, csak ha bántod???)

Utána jöhet a szájkosár szoktatás.

2017. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6%
eddig a ház körül minden kutyának meg jött az esze egy méteres slag darabtol,ne féltsd bántani,különben se szét verni kell,1 gyereknek se árt a pofon,minden a javára válik,a kutyát nevelni kell,nem pedig iskolákba íratni...minden a gazdán lúlik
2017. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös. Még olvasni is rossz volt.

EGy kutyát nevelni kell. NEM VERNI!!!!

(csak remélni tudom, hogy nincs kutyád, de sajnos gondolom tapasztalatból írsz. Akkor elárulom, a félelem nem jó nevelés, hanem egy időzített bomba készítése...)

2017. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
és mond mit fog csinálni ha bomba lesz,felrobban? :DDDDD,mint írtam nem verni kell,különben is én adok neki akkorát hogy másodszor nem csinálja meg,és lás csodát nem fél,ugyanolyan a kutya.Már rég nincs amúgy kutya a háznál,megelégeltem a hülyeséget.
2017. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5%
Egy pofon nem verés! Nekem is németjuhászom van amúgy, és hidd el, a pofon nem fáj neki, csak pl abbahagyja a szemétkedést. Nem csak pofonra, szóra is, de volt kölyök korában, hogy pofont kellett kapjon. Ja hogy te sosem kaptál pofont? Látod, ezért vagy ilyen szemtelen.
2017. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
ott a pont :DDDD
2017. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%

"minden kutyának meg jött az esze egy méteres slag darabtol,ne féltsd bántani,"


Ez nem egy pofonnak tűnik...

2017. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!