Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szájkosár szoktatása?

Blose kérdése:

Szájkosár szoktatása?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám a legegyszerűbben megszoktatni a kutyámmal a szájkosarat?
2017. jan. 3. 11:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
de nem is agyonütésnek :DDD,egyiket se említem csak azt hogy nem szétverni kell :D,Szóval lehet következtetni..... :D
2017. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ezen teljesen felesleges összeveszni.Mindenki úgy neveli a kutyáját ahogy akarja,tőlem is kapott már pár pofont.Hisz én is kaptam annak idején anyámtól,ha rossz fát tettem a tűzre,pedig én elvileg intelligensebb faj vagyok mint bármelyik ezen a világon,ebből kifolyólag nekem pofon nélkül is érteni kéne,de mégsem nevelt belőlem rossz embert!Tudom hogy egyes emberek abszolút megvetnek mindenféle testi fenyítést,ezt meg is értem teljes mértékben,de nem feltétlen okoz kárt egy két nevelési célzatú "pofon"! :)
2017. jan. 3. 15:21
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Remek! Akkor hajrá, érvényesítsed az akaratodat egy célravezető pofonnal. Aztán írd le, elviseli-e a kutyád a szájkosarat.
2017. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%

Én sem vagyok az erőszak híve, DE a kutyának értenie kell a gátlást. 8 hónapos németjuhászom van. fájdalomküszöbe az egekben ergó a tiltás nem túl könnyű... Egyik kutya sem fogja úgy megtanulni a NEM jelentését, ha mindig csak szóban közlöd vele. Amikot én alkalmazok bökés, orrnyeregfogás+ grabancnál lenyomás vagy csak ott kicsit "megcibálom". A kutya egy állat, a falka törvényeiből ért. (még egyszer mondom nem verem a kutyámat). Aki nemhiszi kérdezzen meg egy kiképzőt. Mind emellett pozitív megerősítéssel képzem.


Na és akkor a kérdésre a válasz. Én úgy szokatom a szájkosárhoz, hogy az egy kezemben jutifalat, másikban a szájkosár (nekünk textil van). a jutifalit bedugom a végén és amikor bedugja az orrát megkapja. Ezt eljátszottuk sokszor, majd amikor már jutifali nélkül beledugja az orrát, akkor nem kepja meg egyból csak pár mp múlva. ha ez már megvan be lehet kapcsolni egy rövid időre amikor bekapcsolod juti. aztán leveszed. és ezt kell játszani és nyújtani az időt. Ha piszkálja tiltani (nekem elég rászolnom, hogy nem és akkor abbahagyja). sok sikert!

2017. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb jutalom falatokkal rászoktatni, hogy valami pozitív élményhez kapcsolja a dolgot, én így szoktattam nyakörvre, hámra, pórázon vezetésre és autóban nyugalomra a kutyámat
2017. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én a nyakörvre és pórázra szoktatást megoldottam úgy hogy a nyakörvre egy láncot raktam,jó hosszút,majd ezt a kutyára,kicsit furcsálta de pár nap és megszokta
2017. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!