Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák megérzik a halálukot?

A kutyák megérzik a halálukot?

Figyelt kérdés

2017. jan. 3. 17:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

S mi köze a halálhoz, megérzéshez, ha egyszer ijedtség miatt szökött meg??? Itt találsz linkeket, amik segíthetnek megtalálni. Csóri kutya.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8335023-mit-t..

2017. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Vers László válasza:
68%
Volt annó egy németjuhász szuka kutyám, amely kint élt a tanyán, bekerített helyen.Nagyon jól érezte magát, de a múló idő neki is elhozta a végórát, 15 éves volt.Az elmúlása előtt kb. két hónappal hallása nagyon leromlott, búskomorrá vált, és egyik reggel, amikor kiértem a tanyára, nem találtam sehol. Tüzetesen átnéztem a kerítésen belül, amely egy erdőrészt is magába foglalt, eredménytelenül.Majd a kaputól 5 méterre, a kutyáz mögötti sarokba friss földhányást fedeztem fel, és elállt a lélegzetem a látványtól. Az én hűséges kutyám eltemette saját magát. Az történt, hogy éjszaka, utolsó erejével egy olyan mély gödröt ásott, ahova betolatott úgy, hogy a feje kb 25 cm re volt a gödör talajszintjétől, a kapu felé örökre lehunyt szemmel, de még holtában is a birtokra vigyázva. Egy kis halmot emelve föléje most is ott alussza örök álmát.
2017. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szomorú :( Hűséges, okos kutyus volt :(
2017. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én csak azt nem értem, ha az embernek van egy kutyája miért nem tud rá legalább egyetlen este vigyázni, beengeni, elzárni....a szilveszteri durrogás nem hirtelen jön, arra előre számítani lehet
2017. jan. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

facebook - szilveszteri állatmentő ügyelet


Nézd át a fotóalbumokat...

[link]

2017. jan. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!