Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék kölyökkutyának elgörbü...

Keverék kölyökkutyának elgörbül a bokájánál az első két lába mikor fel áll, majd összecsuklik. Mitől lehet? Mi lehet rá a megoldás?

Figyelt kérdés
A kutyát tegnap találtam az utcán és hazahoztam, akkor makk egészségesenek tünt, de ma reggel mikor kivittem a kajáját az első két lába elgörbült a bokájánál és mikor fel akarna állni összecsuklik. Tapogattam a lábát de akkor nem fájlalta, akkorsem ad ki hangot mikor fel állna.

2017. jan. 5. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Helytelen táplálás okozta csontfejlődési zavar is lehet például.

Állatorvosi vizsgálat, röntgen a megoldás.

2017. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kell vinni. Nem csak a lába miatt, hanem hogy megnézzék, van-e benne chip. Ha van, értesítik a gazdáját, ha nincs akkor eldöntheted hogy befogadod-e, ez esetben ha egészséges, el kell kezdeni az oltási programját, féreghajtót, chipet kell kapnia.

A doki biztos meg tudja mondani azt is, hogy mi van a lábával.

2017. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Örökletes betegség, tápanyaghiány okozta ízületi bántalmak, vagy törés- orvoshoz kellene elvinned, röntgenezze meg, hogy mi lehet a baj.
2017. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!