Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya megérzi ha nem szeretem?

A kutya megérzi ha nem szeretem?

Figyelt kérdés
Ez egy nem megtörtént dolog és soha nem is lenne az csak csupán érdekel!

2017. jan. 5. 17:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szilveszterre nem zártad be, vagy nem figyeltél rá, akkor igen, ijedtében elszökhetett.
2017. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
na lássuk csak. Petárdáznak - a kutya elmenekül-erre te azt kérdezed hogy szökhet-e a kutya mert nem szeretik. Micsoda logika! mi köze a kettőnek egymáshoz? inkább azzal törődnél hogy megtaláld szegényt...
2017. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
2017. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire sugározza ezt testbeszéded!

De a te kutyád nem ezért szökött el.Ne találj ki mindenféle indokot.Csupán felelőtlen voltál,nem vigyáztál rá,ő megijedt,és elszökött.Érdeklődj helyi menhelyeknél,posztold facebookon,plakátolj.Keresd a kutyát,ne ilyen hülyeségeket találj ki!

2017. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%
65%-os ha nem szereted a kutyákat mit keresel a kategóriában???
2017. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Eggyiketse csináltam csak játszottam vele simogattam és etettem meg foglakoztam veke de mivel nem szoba kutya és nagy az udvarunj ezért nem sétáltattam
2017. jan. 5. 20:36
 17/19 A kérdező kommentje:

Kerestem posztoltam Facen, városban és semmi!

És azért kérdezek ilyet, mert előtte meg akart harapni én meg úgy meg haragudtam rá hogy rá se néztem!!!

2017. jan. 5. 20:40
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

A kutya nem azért ment el, mert úgy érezte, hogy nem szereted, hanem valószínűleg megijedt a tűzijátékoktól. Ilyenkor sajnos nagyon messzire el tudnak futni, míg hallják a hangokat, akár egész éjjel menekülnek.

Hirdetni kell a facebook-on a megfelelő csoportokban, keresni a helyi menhelyen, gyepmesteri telepen, tehetsz ki hirdetéseket is a környéken. Állatorvosnál jelentsd be, hogy regisztrálják a chipszámához, hogy elveszett.


Nem tartozik szorosan ugyan a kérdésedhez, de az udvar nagyságától függetlenül kell a kutyát sétáltatni, más kutyákkal összehozni játszani.

2017. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2017. jan. 6. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!