Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véleményeket szeretnék! Ki...

Véleményeket szeretnék! Ki mit tenne a helyemben? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Nemrég tudtuk meg hogy babánk lesz,van viszont egy Fr. Bulldogom, egy gazdás kutya,csak velem sétál,tőlem fogadja el az enni valót stb...a férjem mindenkepp meg akar tőle válni bármi áron.A végsőkig is elmenne,azonban énnis hogy megtarthassam mert nagyon szeretem a kutyámat és tudom hogy bele betegszik ha máshoz kerül...egy tenyészetből mentettem ki egyébként pár éve.Persze a férjemmel sem akarok állandóan ezen vitázni,mi lenne a helyes megoldás?
2017. jan. 6. 19:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezért szokták azt mondani, hogy a kutyatartás felelősséggel jár.
2017. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Vagy vitába szállsz a férjeddel, vagy engedsz.

A férjed kutyához való hozzáállása biztosan nem most derült ki. Nem te vagy az egyetlen, akinél nem egyformán kedvelik a kutyát, és vita lesz . Van, aki bontja a kapcsolatot és van, aki enged a nyomásnak. Köztes megoldás nincs.

2017. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
De mi a gond a kutyával? Úgy alapból még a kertben sem tűri, vagy beengeded a házba és az számára az elviselhetetlen?
2017. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Én eleve olyannal kezdenék komoly kapcsolatot, aki közel olyan nagy kutyabarát, mint én.

De hogy a te helyedben mit tennék? Nem engednék a férjemnek az tuti. Mégis mi az indoka? Mert elég keveset írtál le. Én max a gyerekszobából tiltanám ki, ha úgy van.

2017. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
3%

Aki kutyabarátság alapján választ magának párt az egy hülye.


A kutyának nincs semmi keresnivalója a házban, nálunk legalábbis. Volt hgoy bejött egyszer kétszer de max az ajtóig.


A macskát szoktuk beengedni, de most azt is kipenderítettem mert idefosott a szőnyegemre. Elgondolkodok rajta hogy legközelebb lesz e macskabejövetel, mert nem ez volt az első eset.


Egyébként megértem a férjed, terhes vagy, aggódik érted és nem akarja hogy a kutyától összeszedj valamit. A gyereketeket is félti.

2017. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Miért akar a férjed megszabadulni a kutyától? A baba és a kutya nem zárja ki egymást!

Helyes megoldás természetesen az lenne, ha nem hagynád cserben a kutyádat. Én biztosan elég nagyot csalódnék a férjemben ebben az esetben.

Ha mégis engedsz, akkor a Noés bulldog fajtamentőket keresd. Náluk biztos, hogy jó kezekbe kerül a kutya, és nem adják örökbe akárkinek, elég szigorú feltételeik vannak.

2017. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Miért mész hozzá olyanhoz, aki retardált? Ilyennek szülsz gyereket? Majd tőle is szabadulni akar minden áron, ha valami gond lesz?

Igenis állj ki magadért és a kutyádért, a gyereknek 100% jobb lesz, ha kutyával nőhet fel, a kutyus pedig ki fogja bírni, ha kicsivel kevesebb figyelem jut neki.

A férjeddel szemben pedig igenis állj ki és védd meg a kutyádat, ha nem tetszik neki valami, akkor csomagoljon ő. Szánalmas, milyen emberek vannak...

2017. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Platypus ***** válasza:
91%
A férjednek egyáltalán vannak érvei? Mert a francia bulldog pont egy olyan kutya, amire veszélyesebb még az újszülött csecsemő is, mint fordítva.
2017. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

19:38 te hülye vagy. A puszilkodó nagyiktól előbb összeszed valamit a gyerek, mint a kutyától. De honnan is tudhatnád, tipikus suttyó paraszt vagy.

Minek tart állatot, aki csak ki**ssza a kertbe, be ne merjen jönni a házba, foglalkozni se kelljen vele, csak legyen el magában? Persze, hogy betojik az állat, ha úgy bántok vele, mint valami erdei vérfarkassal, és azt sem tudja, mi az a szőnyeg... idióta...

2017. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Üzenem a férjednek, hogy 15 hetes terhes vagyok egy Cane corsoval és egy pittel. Mi vele a baja? Rendesen van féreghajtózva meg oltva, nem lesz semmi baja se nekem se a gyereknek. Nézz be facebook-os babás csoportokba, rengetegen tartanak kutyát. Az én férjem sem szereti annyira a kutyákat mint én, de mi megbeszéltük. A kutyák benn maradnak, még az udvarra sem tenném ki őket. Mondjuk fel sem hozta volna, hogy menjenek. Én olyan vagyok, hogy előbb repülne a férjem mint a kutyáim, mert a kutyáim sosem kérnék, hogy dobjam ki a férjemet :D
2017. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!