Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen fajta kutyátok van?

Nektek milyen fajta kutyátok van?

Figyelt kérdés

Ha rottweiler, akkor nem tudjátok, milyen játékot kéne neki adni, amit nem bír szétmarcangolni?

Az enyémnek minden egyes játéka a kukában végezte, és nem bírunk neki olyat adni, amit nem szedne szét



2017. jan. 8. 12:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
73%

Ki pontozgat így le?Most nehogy már valakinek azért legyen nulla pontos a válasza,mert golden retrievert tart?Úgy látom valaki nagyon unatkozik...


Nekem menhelyi keverék kutyusom van.


Tescoban vannak erős,kötélszerű játékok,amiket biztos csak nehezen szedne szét.

2017. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
35%
Golden retriever . Fekete színű
2017. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%

Törpe schnauzer, nem nagyon szereti a játékokat, nem szed szét semmit, de unokatesómék labradorja minden játékot szétszed percek alatt. Karácsonyra csináltam neki egy játékot régi pólóból, azt eddig még nem tudta szétszedni, ma voltam náluk, a játék még mindig ép, nem is gondoltam volna, hogy ennyire strapabíró. Mindjárt küldök egy képet, hogy hogyan kell csinálni, érdemes kipróbálni :) .

Itt a kép: [link]

Mondjuk én nem pont így csináltam, de hasonlóan, fonással, csak én a pólót nem vágtam el teljesen, és így nem kellett összekötni a végét és valamivel tartósabbnak bizonyult.

Itt is ugyanaz a technika: [link]

Ez másfajta "fonás szerűség", ez mintha kicsit tartósabb lenne: [link]

Ezeket mind meglehet csinálni régi ruhákból, anyagokból és ha egyet szétszed, akkor csinálhatsz könnyedén másikat, de mondom, unokatesómék "mindentszétszedőslabradorja" még nem marcangolta szét, sőt, teljesen ép, mintha új lenne (csak kicsit koszos), de nagyon szereti :) . Még ilyet is csinátam: [link]

Csak nem labdával, hanem régi, lyukas zoknikkal tömtem ki, igaz ezt könnyebb szétszedni, de ha minden kötél szakad, ez se rossz ötlet.

2017. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, ügyes, kreatív vagy :) Őszinte elismerésem, komolyan :)
2017. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a tanácsokat, de már mindent kipróbáltunk, mindent odaadtunk neki, de két óra múlva én söpörtem a kukába a darabokat.A palackoknál az a baj, hogy könnyen felsérti vele az ínyét vagy az állkapcsát.

Fontos! A kutyának soha ne adjatok műanyag, üveg,stb cuccokat, mert az enyém egyszer kölyökkorában ráharapott egy műanyag palackra, és össze kellett neki varrni. A mai napig látszódik a varratja.

2017. jan. 9. 15:38
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy az emberekben ennyi gyűlölet van, mert Goldim van. Hozzáteszem, örökbe lett fogadva. Nem tudom mit kell lepontozgatni mindenkit...
2017. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

#13-as vagyok. Köszönöm a dicséretet 14-es :) !


Amúgy én sem értem miért kell mindenkit lepontozgatni, az én válaszom is először még 100%-os volt, most meg egyre megy lefele, mert a sok unatkozó idiótának nincs jobb dolga, mint lepontozgatni mindenkit. Válaszoltam a kérdésre, megpróbáltam segíteni is, de nyugodtan pontozzatok, mert megpróbáltam segíteni, többet akkor nem fogok :/, de kívánom, hogy azoknak a lepontozósoknak a kérdéseire se jöjjön válasz, mert azt érdemlik. Ennyi a magyar mentalitás, tipikus "mindenki szar csak én nem" hozzáállás, de lefogadom, hogy a lepontozósok közül SENKI NEM ÍRT VÁLASZT csak pontozgatnak itt ész nélkül mindenkit. Gratulálok, ügyesek vagytok, már elértetek valamit! De legalább lenne akkora pofájuk, hogy névvel pontozgatnak le bárkit is. Várom a válaszokat, hogy kik,kit és miért pontoztak le. Na most legyetek menők, amikor már nem névtelenül kell lepontozgatni, lemerem fogadni, hogy egyetlen egy lepontozó se fogja megírni, hogy ő lepontozott, mert annyira már nem menők. Szánalmasak vagytok!

Így veszitek el mindenki kedvét a segítségtől!

2017. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Khm. Nem akarok beleszólni, de tényleg, minek pontozzák le a másikat? Ha névvel csinálnák, nem anoniman, akkor esetleg nem lenne akkora pofájuk.De szerintem a golden retriever nagyon aranyos.

Amúgy, ha bajod van az anonim lepontozókkal, jelentsd fel őket az info@gyakorikerdesek.hu oldalon.

2017. jan. 11. 15:04
 19/23 anonim ***** válasza:
Nincs bajom senkivel sem, de az ilyenek idegesitenek. Na de, nem éri meg foglalkozni ezzel.
2017. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Tacsim van.
2017. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!