Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit főzzek a kutyámnak?

Mit főzzek a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamilyen tápláló levest készíteni a kutyusomnak. Ebben a hidegben nem nagyon iszik, ezert szeretném biztositani neki a folyadék mennyiségét. De jó lenne, ha laktató és tápláló is lenne. Van itthon csirkefarhát. Mit tehetnék még bele, és mivel szabad ízesíteni? Köszönöm a segítséget előre is!!!

2017. jan. 9. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%

Répa amit tudok hogy jó :)

Nézd meg a Barf csoportokba :)

2017. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, ha off, de a barf az az ha a hús nyers és csak hús, ha főzött és van zöldség az prey, szóval arra keress.
2017. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor répa is megy bele
2017. jan. 9. 10:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Farhátat főzve nem szabad!!! Szilánkosra törik!!
2017. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De nyersen adhatom ugye?? Es ha azt nem főzhetem, akkor mit csináljak melle, aminek van egy kis leve? És van íze, hogy megegye??
2017. jan. 9. 11:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem szedd le a húst (már amit tudsz), azt tedd levesbe, a csontok ehető részeit pedig nyersen add.
2017. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs sertéshúsod, csirke/pulyka melled amiből levest főzhetnél? Mehet bele sárga/fehérrépa, karalábé, egy kis tészta vagy rizs, egy kis zsírt is beletehetnél, hogy belülről melegítse a kutyát. Így laktató lenne. A farhátat én sem főzném meg - nyersen adnám - mert szilánkos, száraz lesz.
2017. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vagy csirke/sertés bőrből is jó zsíros levest tudsz főzni.
2017. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!
2017. jan. 9. 11:37
 10/12 anonim ***** válasza:

nem muszály teljesen megfőzni mindent :)

répa mehet nyersen is.

ha jól értem azért szeretnél levest főzni, hogy melegen kapjanak finomságot. én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy max egyet forralok a kaján. pl. csirkemellcsont egyet rottyant és mehet. BARF szerint mehet nyersen minden, viszont, hogy meleg legyen, de ne változzon meg a főzés miatt a csontszerkezet és váljon ártalmassá, max egyet rottyan és már el is zárom alatta.

2017. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!