Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a pitbullról?

Mi a véleményetek a pitbullról?

Figyelt kérdés

Csak olyanok írjanak akik már tapasztaltak és nem csak a néhai pitbull támadásokból indulnak ki.

Köszönöm!



2017. jan. 9. 12:11
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
70%
szerintem azok a pitbullok, amelyek támadnak, valószínűleg úgy id lettek nevelve... egyébként ugyan olyan szerető, hűséges, bújócska kutya, mint bármelyik másik :) legalábbis én eddig csak jól nevelt pitbullokkal találkoztam
2017. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim válasza:
52%
első vagyok, bocsi az elírásokért
2017. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
66%
Az előttem levő hozzászóló a számbol vette ki a szót. Pontosan! Minden kutya olyan amilyennek nevelik.
2017. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 piriiiii ***** válasza:
72%
A többiekkel csak egyetérteni tudok. Bírom ezt a fajta kutyát (is).
2017. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
9%
annyi normalis kutya van. Szerintem kifejezetten komoly szemelyisegi hiba pitbullt tartani.
2017. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 piriiiii ***** válasza:
73%
Akkor a pitbull "nem normális"? Ezt fejtsd már ki, légy szíves. Szerintem Neked vannak komoly személyiségi gondjaid.
2017. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
72%
amilyen a gazdája olyan a kutya is ennyi. ha normálisan foglalkoznak vele, szocializálják akkor olyab mint bár melyik más kutya.
2017. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
83%
ha meg nem akkor bármelyik fajta elvadul nem csak a pit.
2017. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
89%
Tökéletes családi kutya, sport kutya. Mozgékony, vidám. Megfelelő neveléssel minden fajta állattal emberrel kijön. Nem agresszív. Kicsit makacs, de könnyen tanítható. Ha megfelelő szigetelt helyet nem tudsz kialakítani akkor lakásba legyen télen a rövid szőre miatt. Alapvetően házőrzésre nem alkalmas, mert nagyon emberközpontúak. Örül az idegennek is, de azért ez ne tévesszen meg. Ugat néha, ha nem vagy ott azért nem fog bárkit beengedni, illetve ha csak simán kedvencnek tartod is baj esetén meg fog védeni. Igazából nagyon sokoldalú kutya, de a mazgásigénye miatt sok sok mozgatást igényel.
2017. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
8%

A pitbull egy kifejezetten ijeszto, agressziv kinezetu kutya, gyakran a szemelyisege is olyan.


Aki ilyet akar tartani az kizarolag a kinezete miatt teszi. Namost az ilyen lelkuletu emberekrol nem sok jot tudok elmondani...

2017. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!