Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megharapta a tesómat ezért...

Megharapta a tesómat ezért anyáék oda adják egy rokonnak, de ott kint lesz a hidegben, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerdán jönnek érte,addig be van zárva,addig nem is mehetek oda hozzá. :(((

A kistesóm hibája volt. Mit tegyek? Szálkás szőrű vizsla :(



2017. jan. 9. 20:09
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak. Próbáld meg felvilágosítani anyukádékat, hogy oké, hoztak egy új kutyát, de ha nem nevelik meg (se a kutyát se tesódat) az is meg fogja harapni a tesódat és az megint az ő hibájuk lesz... Szegény vizsla hőszigetelt kutyaháza van a rokonoknál? biztos nagyon megviseli, hogy eddig az eddigi család közeli élete egy magányos udvariba megy át. (remélem a rokonok nem csak azért fogadták be, hogy ne az utcára kerüljön) Nekem is kinti kutyáim vannak, mert a szüleim nem engedik be őket, de a napi foglalkozás megvan.
2017. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Az előző kutyával is jártak kutyaoviba, iskolába, gondolom vele is fognak. Én minimálisra szeretném visszaszorítani a kutyával a kapcsolatot, nem akarok ragaszkodni hozzá :/
2017. jan. 12. 09:35
 33/35 A kérdező kommentje:
2,5 éves a tesóm,én 15. Kérdezte valaki.
2017. jan. 12. 09:38
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Normális kutyaoviban meg iskolában pont arra tanítják az embert (!), hogyan kell a kutyájával bánni. Látható, hogy ez már az előző kutyusnál se jött össze. Tényleg te lennél az egyetlen reménye annak az új kutyának, de megértem, hogy miért nem rohansz hozzá. 2,5 éves gyereket meg egyedül hagyni egy nagytestű kutyával... hát inkább nem is mondok semmit. A két kutya járt a legrosszabbul ebben a történetben.
2017. jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak téged és szegény kutyusokat is, látogasd minnél többet a kutyád, és a kiskutyával is próbálj foglalkozni,tudom nehéz most ez lelkileg, de anyud borzalmas állat tartó.
2017. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!