Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy zajlik nálatok egy kutya...

Hogy zajlik nálatok egy kutya fürdetés?

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 13:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Milyen eszközöket használtok?
2017. jan. 10. 13:20
 2/10 anonim ***** válasza:
Kutyát. De disznóvágáshoz hasonlóan zajlik mert hisztis ki akar ugrálni. Viccen kívül: kesztyű, sampon, törülköző.., imák mormolása.Miért kérded?:)
2017. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kád, meleg víz, kutyasampon, kutya, zuhany, törölköző.
2017. jan. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyszer vittem kutyakozmetikushoz fürdetni a kutyámat, és fürdetés után ilyen szivacsos ruhával vagy nem tudom mivel itatta le szőrről a vizet, és nem tudom mi volt az.

Gondoltam más is használ olyat. :D

2017. jan. 10. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Én nem tudom milyen lehet az a szivacsos de jó ötlet!! két fürdőlepedő kell mindig:)
2017. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom otthon fürdetni, mert a kádat tuti megkarcolná a körmeivel, a zuhanyzóban meg könnyen kitörné az ajtó üvegét. Évente kétszer elviszem a kozmetikushoz, ő trimmeli, aztán fürdeti, végül egy spéci szárítóval megszárítja a bundáját. Most, hogy írtad, eszembe jutott, ő is megtörölte valami törölközőfélével, de én bizony nem néztem, az milyen anyagból van.
2017. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tök jó dolog szerintem, mert leszedte vele a víz nagy részét, utána nagyjából még áttörölte törölközővel és már szárította is..
2017. jan. 10. 13:57
 8/10 anonim ***** válasza:
..megtaláltam /1#/ [link]
2017. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem ez volt sajna, ilyen mosogatórongy nagyságú kb volt és vastagabb gumis szivacsos anyagú.
2017. jan. 10. 15:39
 10/10 anonim ***** válasza:

...aha, gondolom, én is megnéztem közben. de esse rossz! bár ennél occsóbb a sima felmosórongy:))) eskü kipróbálom egy sterillel. Most aktuális a fürdetés. Én nyírni is szoktam csak kevés kezem van hozzá rájöttem :))))

nem lennék kozmetikus:) a hasa alján megszenvedtem a szőrijét!!:)

2017. jan. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!