Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hetes most a kiskutyánk....

9 hetes most a kiskutyánk. Fajtáját tekintve makacs. Mikor érdemes elkezdeni a kutyaiskolát?

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 13:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

1,5 hét múlva lesz még 1 oltás. Addig nem akarom utcára vinni. De itthon már kicsit főnökösködik, és szeretnénk a képzést mielőbb elkezdeni a családommal.

Köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 11. 13:31
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amég nincs meg az összes oltása nem mehet kutyaoviba. Az utolsó oltása a veszettség elleni oltás amit 15-16hetes korban kapnak meg, utána lehet kutyaiskolába járatni. (Jelen esetben ovi, 6 hónapos kor alatt)
2017. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
9 hetes messze van még a főnökösködéstől. Simán kölyök, akinek te fogod megmutatni mit csinálhat, mit nem. Egyébként az utolsó-veszettségi oltás után viheted iskolába.
2017. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12 hetesen kapja a veszettség ellenit és csak a kölyökkori oltások kellenek úgy tudom, a kutyaiskolában úgyis megmondják. Azt viszont nem értem hogy egy 9 hetes kiskutya mégis hogyan főnökösködik?
2017. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem főnökösködik, hiszen kölyök; csak mindent megtesz, amit megengedtek neki :) Parvo + két kombinált oltás az általános feltétel kutyaovihoz.
2017. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm! Tehát akkor a veszettség oltás után következő időszakban mehet suliba. Kutyaovi itt nincs a környéken.

Igen, Ő egy nagyon akaratos típus, és persze, hogy kölyök, de már most játékból is meglehetősen erősen támad, így gondoltam megkérdezem, mikor szerencsés elkezdeni a speciális képzését. Őrzés és személyvédelem lesz a feladata.

2017. jan. 11. 13:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha neked ilyen céljaid vannak a kutyával, jól meg kell választani a kiképzőt.
2017. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Még nem beszéltünk a kiképzővel személyesen sem, és telefonon sem, viszont a tenyésztő ajánlására mennénk majd. Csak igyekszem több oldalról feltérképezni a lehetőségeket, és tanácsot kérni. Annyit mondtak, erős és fegyelmezett nevelés kell.
2017. jan. 11. 13:52
 9/11 anonim ***** válasza:
A 10 hetes (3.) oltás után kb. 10 nappal kezdheti legkorábban az ovit.
2017. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2017. jan. 11. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!