Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutyának hogyan távolít...

Kölyök kutyának hogyan távolítsam el a szeménél a váladékot?

Figyelt kérdés
sziasztok. az lenne a kérdésem ,hogy hogyan távolítsam el a kölyökkutyám a szeménél a váladékot? próbáltam nedves zsepivel de nem a leghatásosabb. Olyat olvastam ,hogy bórvízzel kell. Szerintetek? Mit csináljak vele ha igen?

#kutya #szem ápolás stb
2017. jan. 13. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nedves zsepivel nem megy, akkor bórvízzel sem fog menni.

Váladék van, vagy csipa?

2017. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja csipa hoppá elírtam.
2017. jan. 13. 23:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyire csipás? Ha nagyon váladékozik a szeme, akkor érdemes volna állatorvosnak megmutatni.

Ha csak van a szeme körül 1-2 csipa, akkor nem kell hozzá nedves kendő sem. Csak simán kiszeded, vigyázva arra, hogy nehogy belenyúlj a szemébe.

2017. jan. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem annyira . Csak nem akarom megtépni a szőrét mert picit beleragadt.
2017. jan. 14. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
őszintén: ha egyszer lesz gyerek, azt is itt fogod megkérdezni, hogy a szart hogy mosd ki a seggéből?
2017. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fog kitépődni a szőre. ujjal húzd le a szőrről a csipát. és minden nap egyszer ellenőrizd a szemét és szedd ki a csipát.
2017. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan kisimíthatod simán csak kézzel is
2017. jan. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!