Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy etetitek a kutyátokat?...

Ti hogy etetitek a kutyátokat? Mi az ami jó neki a táp mellé, már ha van ilyen?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy nálatok mit kapnak a kutyák. Valamint mi az ami jó a táp mellé? Ha például nálunk ki marad valami kaja, például: lenyesünk a csirkehúsból valamit, kimarad egy tojás, stb... Azokat oda lehet adni a kutyának a tép mellé? Vagy csak naturálba menjen a táp?

2017. jan. 16. 16:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%

Normál, nem fajtiszta? Az mit jelent? Milyen faj van még benne? Majom?

Nekem sem fajtatiszta kutyáim vannak, de nem gondolom hogy egy jó minőségű száraz táp a felsorolt kiegészítőkkel ne lenne jó nekik. Ellenben a moslék nem kutyának való.

2017. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg a szárított marhacsont vagy sima főtt sertés / marha csont nem jobb?
2017. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%
Te meg mitől vagy ilyen ideges? O.o Ha nem tetszik más válasza akkor ne reagálj rá, vagy ne fórumozz vagy nem tudom. Ijesztően ideges vagy mintha egy fórumos tanácson múlna az életed. Nyugi.
2017. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Kedves Moncsi, nem kérek több privát trágár üzenetet arról, hogy mekkora redvás p***csa vagyok amiért meg mertem kérdezni minek adsz száraz kenyeret a kutyának. "A stílus, maga az ember." ...
2017. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Oké oké, éljen a házikoszt...


Akkor a táp mellé mi az ami jó? Pl. olyan csontok amik nem szilánkosra törnek, olajok, tojás, kefir. Én ezekről hallottam, amik jók a táp mellett. Mennyire igaz?

2017. jan. 16. 19:26
 16/19 anonim ***** válasza:
93%

1. Nem vagyok Petra, nem tudom honnan veszed.

2. Tényeket írtam. A sült csirkeszárny szilánkosra törik, megfulladhat a kutya. Milyen tényeket akarsz még?

3. Nem egy ember pontozásán múlik a dolog ha már ennyire ki vagy ezen akadva. Legalább 5-6 embernek kellett a válaszodat "nem hasznos" -ként megítélni, hogy kijöjjön a 0%. Szóval nem vagyok egyedül a véleményemmel.

4. Más is írta, hogy próbálj megnyugodni, nem véletlenül törölték a válaszaidat. (Nem én jelentettem őket.)

5. Te írtad az első trágárságot, csak törölve lett.

6. Ne égesd magad.

2017. jan. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, igen ezek teljesen jók! Jó minőségű táp, mehet mellé tojás, zöldség, nem fűszeres hús, a szárnyasok (ha csontos) akkor nyersen. Fogkoptatónak szárított marhacsont, vagy főtt marha - sertés.


Amit nem szabad/felesleges : fűszeres-olajos kaja, sült - főtt csirke csont, tészta, k betűs zöldségek, és természetesen édesség, kenyér, péksüti, tej. Általában a tej elég nagy tévhit, sokan adnak, de nem jó a kutyának. Ebből van ami halálos, van ami csak nem tesz jót, de semmiképp sem érdemes ezeket adni. Házikoszt is lehet jó, ha teljesen külön van főzve a kutyának hús, rizs, de akkor meg már ott a BARF, az is nagyon jó.

2017. jan. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, a krumplit elfelejtettem. Arra sincs szüksége, átmegy rajta. Tápanyagot nem ad, de megterheli, így az is felesleges minden formában.
2017. jan. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kiöntöm neki a tálkájába,elé teszem,és naggyából ennyi :D
2017. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!