Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A forró nyári napokon mikor...

A forró nyári napokon mikor etetitek a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Kinek mi vált be? Esti etetés, nap közben, vagy reggel?Esetleg a napi adagja több részre elosztva, hogy ne terhelje a melegben annyira a gyomrát?
2016. máj. 29. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Én este, 8-9 körül, most szoktunk át kb 2 napja az esti etetésre, ezért nincs meg pontos időpont.
2016. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Bocsi, még az lemaradt a kérdésből, hogy mivel etettek?


Előre szólok, RudyV válaszai nem érdekelnek.

2016. máj. 29. 21:54
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Nyers hús és ha esik, ha fagy, ha forróság van, este 8 óra körül .
2016. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Este, mint mindig. Nem kell ebből akkora nagy ügyet csinálni, átlagos méretű felnőtt, egészséges kutyának napi egyszer adok enni egyben Brit tápot. Azért nehogymár egy normál kutyának ekkora gondot okozzon az emésztés csak mert meleg van.
2016. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Este kutyaszalámi vagy nyers hús, táp 0-24-ben előtte van.
2016. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
28%

Hát reggel vagy napközben adok neki valami random dolgot, csak hogy legyen valami a hasában, az etetés általában este van 6 óra körül.


Általában házikosztot eszik, kenyérrel felspékelve, imádja is németjuhász létére. Persze a sűrű dolgokat nem szereti, meg a szaft nélkülieket sem.


Vagyis pl. ha pörkölt van meg nokedli ebédre, akkor nyomok hozzá kis vizet, meg kenyeret, és azt úgy bedurmolja, mint aki még sosem evett. Nagyon szereti az ilyenfajta házi kosztot.


Száraztápot azt nem nagyon kedvelte sosem, a konzervet csak-csak megeszi, de a házikoszotot még annál is jobban preferálja. Nagyon szereti a zöldséget ételeket, de a kedvence a húsleves. Azért megörül, meg a májkrémért.

2016. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én eddig mindig este 6-kor etettem, de pár napja, mióta 30 fok körüli a hőmérséklet, egyszerűen nem esznek még 6-kor. Illetve amikor táp a menü, akkor sokszor még este 8-kor is érintetlen a kaja. ( a tápot nem szoktam elvenni, ha nem esznek azonnal) Amikor főzök nekik csirkét rizzsel (farhát, bőrös nyak, szárny, comb, máj, szív), akkor beleesznek a szokásos etetési időben, de a fele mindig ott marad, este 10 óra körül szokták befalni a másik felét, de hát azért az este 10 órai etetésre sem szeretnék áttérni. Ezért fontolgatom, hogy a hőségben talán jobb lenne kettévenni az adagot, vagy nem is tudom.


Koplalónapot szoktatok tartani?


Egyébként én is szeretnék áttérni a barf etetésre, csak előbb még be kell szereznem egy fagyasztót.

2016. máj. 29. 22:20
 8/15 A kérdező kommentje:

Én eddig mindig este 6-kor etettem, de pár napja, mióta 30 fok körüli a hőmérséklet, egyszerűen nem esznek még 6-kor. Illetve amikor táp a menü, akkor sokszor még este 8-kor is érintetlen a kaja. ( a tápot nem szoktam elvenni, ha nem esznek azonnal) Amikor főzök nekik csirkét rizzsel (farhát, bőrös nyak, szárny, comb, máj, szív), akkor beleesznek a szokásos etetési időben, de a fele mindig ott marad, azt este 10 óra körül szokták befalni, de hát azért az este 10 órai etetésre sem szeretnék áttérni. Ezért fontolgatom, hogy a hőségben talán jobb lenne kettévenni az adagot, vagy nem is tudom.


Koplalónapot szoktatok tartani?


Egyébként én is szeretnék áttérni a barf etetésre, csak előbb még be kell szereznem egy fagyasztót.

2016. máj. 29. 22:22
 9/15 anonim ***** válasza:

Ezen sírtam: RudyV válaszára nem vagyok kiváncsi 😂😂😂azt adom amúgy👌

#1 vagyok, én eddig minden szeméttel éreztem a kutyámat, mert nemrég olvastam utána, hogy meg kene nézni a táp összetételét. Eléggé szégyelltem magamat. Nem csodálom, hogy szegény nem evett. De szerencsére van internet es minden jót találtam rajta. Mostmár mást kap, de meg nem állt be az étrendje. Kb 2 napi szárazkaja van meg itthon (több is de azt úgyse fogja megenni) es ha elfogy sztm Britet rendelek majd neki. Hétvégenként pedig (péntek-szombat-vasárnap) BARF-fal fogok etetni, azt úgyis jobban szereti, viszont hétközben erre mar nem jut időn, ha meg sétálni is akarunk menni, szóval hétközben táp, hétvégén BARF.

2016. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nyáron az még bevállhat hogy átteszed hajnalra az etetést, ha megoldható. Ha kész étel van nem kell vele nagyon cicózni és mondjuk reggel felkelsz, akkor van a leghűvösebb, és ők is akkor a legaktívabbak mert utána csak döglenek a melegben.
2016. máj. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!