Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foresto vagy Kiltix?

Foresto vagy Kiltix?

Figyelt kérdés

Nyakörvet szeretnék a kutyára spot mellé, ami tényleges minden ellen jó és hozza is amit írnak róla. Erről a kettőről vélemény? Tapasztalat?

Köszönöm.


2017. jan. 17. 07:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Én a forestot ugyan nem próbáltam, de mióta megvan a kutyám kiltix van rajta, és sosem volt benne sem bolha, sem kullancs. Igaz előbb cserélem mindig, 7 hónap van ráírva mint hatóidő, én olyan 5 havonta le szoktam cserélni, illetve időnként megkapargatom a belsejét.
2017. jan. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Én is elégedett vagyok a kiltix-el.
2017. jan. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Mi is Kiltixet használunk, azóta se bolha, se kullancs.
2017. jan. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. jan. 17. 07:47
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Foresto. A kiltixnél volt kullancs, a forestonál már 3 éve nincs.
2017. jan. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

mi használtuk mind a kettőt, egyiknél sem volt kullancs szerencsére, azért maradtunk végül a Kiltixnél, mert nem zavarta a kutyát


amíg a Forestonál az első két napban folyton a földdel vízszintben közlekedett a kutya, a Kiltixnél ezt nem lehetett tapasztalni

2017. jan. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Írnék egy harmadikat, ami ráadásul nem is nyakörv. Nextquard Spektra. Olvass utána. Szúnyog ellen is véd és a szaporodó szívférgesség miatt ez nagyon fontos. Havonta egy tabi és nincs se kullancs, se bolha, se szúnyog. Szerintem miat ez a legjobb, igaz nem olcsó, de kezeltetni a kutyát még drágább és vagy túl éli vagy nem.
2017. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A kiltix nálunk is bevált.
2017. jan. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7.-Köszönöm a választ és utána is néztem,nagyon kecsegtető de viszont nem találtam helyet ahonnan betudnám szerezni.

Azt olvastam még hogy a kiltix porozza úgymond a kutyát a foresto pedig minden érintésnél "adagolja" és szivja be a kutya bőre az anyagot+vízálló. Meg hát inkább kutya válogatja de lehet a forestoval fogom kezdeni a próbát.

2017. jan. 17. 11:14
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Eddig Kiltixet és Scalibort használtam. Nekem mind a kettőnél volt kullancs. Most vettem én is újat, kipróbálom a Forestot. A boltban mindkettő volt, rákérdeztem, melyiket ajánlják, ott a Forestot dicsérték....hát majd meglátom. Nyáron veszek hozzá cseppeket szúnyog ellen.

Nekem a tablettát nem ajánlotta az állatorvos, azt mondta, sűrűn (havonta) kell adni, rendszeresen, és egy idő után tönkre teszi a máját.

2017. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!