Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő amíg a fajtamentő...

Mennyi idő amíg a fajtamentő gazdát talál neki, vagy inkább menhely? Fizetni kell valamit? Segítenek a szállításban?

Figyelt kérdés

Van egy 8 éves labradorom,eddig kinti kutya volt, de most külön költöztünk és lakásban vagyunk, de az eddig alig jelentkező allergiám felérősödött. Fulladozok, tiszta vérbe van a szemem, nem kapok levegőt. Már nem bírom tovább. mennie kell :(

De szeretem, szeretném ha jó helye lenne :(



2017. jan. 17. 11:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is szinte nulla az eséllye,hogy valaki befogadja, jobb neki a szüleidnél a kis megszokott helyén.
2017. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egy menhelyen be van zárva egy pici kennelbe akár több kutyával együtt a gondozót addig látja amég ad neki kaját meg vizet, esetleg kitakarítja a kennelt. Sétálni heti 1x jó esetben 2x egy félórára jut ki a pici kennelből. Ennél még mindig jobb ha marad az udvaron a megszokott környezetében (esetleg meghírdetheted és ha lesz rá jó jelentkező akkor mehet családhoz).
2017. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ertem a kerdest. Anyukadeknal jobb helye lenne. Vennel neki tapot nyilavan odaadnak neki. Eddig is kiadas volt neked eztan is az nincs valtozas. Ha hazamesz legalabb el tudtok menni kirandulni. Ilyesmi. Ha meg ekozben talalsz te szuper gazdit akkor hurra.
2017. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

8 éves nagy-közepes testű kutyát nem igen fog hazavinni senki... még egészen pici babakutyáknak is alig találnak gazdit... A menhely nem panzió/szálloda, hanem ketrecben lenne szinte egész nap összezárva több kutyával egymás hegyén-hátán... Nem azért van, hogy az ember oda passzolja le a kutyáját...


A gyógyszer eszedbe sem jutott? Én tényleg nem értem miért erőlteti a kutyát vagy bármilyen állatot az, aki allergiás rájuk...

2017. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%

Négy éve van hátra nagyjából. Utolsó éveit ne egy szűk ketrecbe töltse a saját piszkaban. Szerinted komolyan kéne valakinek? Öreg kutyák gyakran gyógyszert szednek, akár havi tíz ezres értékben. Plusz műtét is szóba jöhet nála. Tanulj már felelősséget, ne élj álom világba. Nem hogy hamar, sosem vinnék onnan ki.

Ezzel csak a kutyát bántod és még több terhet raksz a menhelyre akik fizetni fogják a kaját és az esetleges gyógyszereit. Undorodom az ilyen emberektől. Az egy dolog, hogy negvalsz tőle, de ne hitegesd magad mert ezzel másoknak artasz.

2017. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szedtem, szedek de ez sajnos nem használ. A szteroidosra pedig nem térhetek vissza mert terhes vagyok.

Amúgy 6 éve derült ki az allergiám és eddig semmi baj nem volt, amig kinti kutya volt, ha s többet foglalloztam vele akkor voltak tüneteim,de soha ilyen erőssék.

2017. jan. 18. 09:37
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajnos attól, hogy erős gyógyszert szedne, attól ugyanúgy káros az allergén közeg... megpróbálta, nem egyből lepasszolni akarta, sajnos nem lehet megoldani. Maradjon az unyukádéknál:)
2017. jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!