Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha hasmenése van a kutyának,...

Ha hasmenése van a kutyának, mit adtok neki?

Figyelt kérdés

Ma nagyon csúnya hasmenés jött rá a kutyámra. Tegnap este új tápot adtam neki, reggel láttam hogy hasmenése van, aztán most este főztem neki egy kis csontot és a levet ráöntöttem egy kis kenyérre... Én hülye, gondoltam ez majd jó lesz neki. Na most ilyen élénk sárgás és nagyon híg a kakija.... Adtam neki most háztartási kekszet, más nem jutott az eszembe, azt szívesen ette.... Van vmi ötletetek hogy mit adjak neki? Holnap az lesz az első dolgom hogy a régi tápot megveszem neki.

Előre is köszönöm a segítségeteket.


2010. máj. 5. 18:05
1 2
 11/14 Akiteki ***** válasza:
Ne ess át a ló túlsó oldalára. A csonttól meg majd szorulása lesz, de az alapproblémát nem oldja meg.
2010. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hál' isten, rendbejött a drága. Ma reggel még kekszet adtam neki, délelött kapott egy kis tápot, délbe konzervet meg este is és nincs hasmenés....

Köszi a tippeket és hogy ilyen segítőkészek voltatok.

2010. máj. 6. 21:09
 13/14 Julianna08 válasza:
Az én ill. kutyám problémája is a hasmenés. Sárgás, hig a szégklete. Már három napja kapja a szenet és két napja a főtt rizst, de nem változik semmi. Tegnap még hányt is, szerintem azért mert sokat evett. Ma üress rizst kapott egy keveset, széntablettával és plusz megevett vagy 10 szem pedigré junior száraz tápot. Most alszik. Jövőhéten aktuális neki az újabb oltás, addig ha nem jön rendbe, mondom az orvosnak, hogy kezdje el az intibiotikumot. Irjátok még a bolust, lehet, hogy holnap veszek és kipróbálom, mivel az valóban a legjobb, talán jobb mint a szén. A kutyus 8 hetes. Németjuhász
2012. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

2-3nap az az idő amit meg lehet úszni orvos nélkül főleg egy ilyen fiatal kutyánál, ha holnap nem is tudod, akkor hétfőn vidd el mindenképp. A pedigreet felejtsd el (ennél rosszabbat szinte nem is kaphatna), egy napig vagy legalábbis holnap délutánig/estig _semmit_ ne kapjon enni. A víz bármikor legyen számára elérhető, ezután meg sima rizst kapjon kevés száraz hússal.

A bolus is jó, sőt jobb elviekben, de kutyától függ, van akinek nem jön be. De 3 nap után már tényleg orvoshoz kell fordulni.

2012. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!