Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem baj, ha nem éri túl sok...

Nem baj, ha nem éri túl sok inger a kutyáinkat?

Figyelt kérdés

Viszem őket sétálni, na nem mindennap, de majdnem, viszont egy nagyon kicsi faluban lakunk és többnyire csak kimegyünk egy mezőre vagy az erdőbe. Az utcán nem szeretem őket sétáltatni, mert nagyon megvadul a többi kutya és félek, hogy kiugranak, vagy valahogy kijönnek, így a lehető legrövidebb úton kimegyünk a földútra. Más kutyákkal nem találkozunk soha. Pedig jó lenne, de nem ismerek senki olyat a közelben, meg az én kutyáimról se tudom, hogy hogy viselkednének, mindenkettő ivaros kan szóval...

Ha elköltözök anyukáméktól és saját kutyáim lesznek biztos, hogy nem ennyire elszigetelt, kicsi faluba költözök, hogy tudjunk találkozni más kutyákkal is. Annyira irigylem, azt aki tud más kutyásokkal is bandázni.:D Meg a kutyákat is olyan jó nézni, ahogy játszanak stb. Persze, egymással is játszanak valamennyit, de azért jobb lenne még néhány pajti.

Lehet, hogy tudnék találni valakit, ha nem is ebben a faluban, csak egy szomszédosban, ott azért többen laknak, több a fiatal, biztos van kutyás is, de az is messze van. Na meg, hogy ismerhetnék meg olyanokat?


2017. jan. 18. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó nekik. A mezőn amúgy is mindig változatosak a szagok. Egymással elvannak. (egyébként nagyvárosban sem mindenhol könnyű ám bandázni, én is városban élek, de a kutyasulin kívül nem tudok más kutyákkal találkozni, mert futtató is csak a város másik végén van és azért ne kocsikázok annyit)
2017. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nem ez volt a kérdés, de én először ivartalanítattnám őket.Utána könnyebb lenne közösségbe vinni őket.

De egyébként dícséretes,hogy foglalkozol velük.Falun ritka aki sétáltat,úgyhogy örülök,hogy ilyet is lehet hallani

2017. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A mező csak nekünk unalmas, nekik rengeteg új illat, élmény. Mellette lehet dolgoztatni őket, trükkök, engedelmes, keresés stb. Mi is laktunk tanyán, teljesen jól elvoltak naponta 2x a mezőn. Mellette sokat játszottunk, gyakoroltunk és a kicsit hetente bevittem a városba szocializálni.
2017. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!