Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet? Mindenki...

Milyen fajta lehet? Mindenki mást mond.

Figyelt kérdés

Már régebben is kérdeztem és mindenki azt mondta hogy havanese keverék. Az állatorvos azt mondta yorki havanese. De most hogy kicsit megnőtt elpártolt ettől a véleményétől. Többen mondták azt is hogy gyönyörű fajta tiszta havanese. (egy tenyésztő is ezt mondta). De azért én még egyszer felvetném a kérdést.

[link]

[link]

[link]


2010. máj. 5. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sztem fajtiszta havanese. Nem vagyok benne biztos, de nagyon-nagyon aranyos. Gatulálok hozzá! :)
2010. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem keverék
2010. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szerintem ő tuti nem fajtiszta havanese, igen kicsit olyan mintha lenne benne yorki is. főleg az utolsó képen
2010. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Itt is mást fognak mondani. :DD

Egyébként szerintem fajtatiszta és nagyon aranyos. :)

2010. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Akiteki ***** válasza:
Nem mindegy? Tündéri is szereted. Mondd azt, hogy különleges yornese, akkor majd mindenki elájul, micsoda extra kutyád van. :))
2010. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
vagy azt is mondhatod, hogy havayork :)
2010. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

100% senki se mondja,hogy fajtatiszta ezt még egy tenyésztő sem tudja ránézésre megmondani!

Én úgy látom (főleg az utolsó képen),hogy kicsit nagyobb,mint a havanesse és a yorkinál is nagyobb.

Havanese,biztos van bene,de valami nagyobb fajta kutyus is lehet benne.Bár lehet,hogy csak a kép csal,de azon a képen hosszabbak a lábai a kutyusnak.

És tényleg gyönyürű kiskutyus és csak gratulálni tudok hozzá. :)

2010. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
elég hosszúak a lábai, úgyhogy van benne valami hosszabb lábú fajta is...kissé shi-zu-s a pofija, de tuti nem fajtatiszta
2010. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
keverék ... innen meg már nem mindegy hogy miből van?
2010. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szeretem attól függetlenül hogy milyen fajta. Csak nagyon kíváncsi vagyok. Valószínűleg soha nem tudom meg. Amúgy nem nagy. Akkora mint a szomszéd havanese aki 2 héttel idősebb nála. Ő törzskönyves. Kedves utolsó: kicsit bunkó vagy. Nem tűnt még fel?
2010. máj. 5. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!