Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet? Mindenki...

Milyen fajta lehet? Mindenki mást mond.

Figyelt kérdés

Már régebben is kérdeztem és mindenki azt mondta hogy havanese keverék. Az állatorvos azt mondta yorki havanese. De most hogy kicsit megnőtt elpártolt ettől a véleményétől. Többen mondták azt is hogy gyönyörű fajta tiszta havanese. (egy tenyésztő is ezt mondta). De azért én még egyszer felvetném a kérdést.

[link]

[link]

[link]


2010. máj. 5. 18:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nagyon cuki kutyus!

Amúgy szerintem se fajta tiszta,kicsit hosszúkásak a lábai,de nem tudnám megmondani,hogy milyen keverék.Talán tényleg yorki havanese:)

2010. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem kínai meztelen van benne.

Teljesen olyan, mint egy powder puff kutyus, csak kicsit rövidebb a szőre.

Mennyi idős a kicsi?

2010. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nem tünt fel hogy bunkó lettem volna ... csak egy picit idegesit már hogy minden keveréket ki kell elemezni és nem birom megérteni hogy miért nem mind1 hogy miből lehet, ugyse fog kiderülni soha

kellett volna vigyorgo fejeket raknom oda vagy mi?

19:49

2010. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kuvasz-leonbergi mix
2010. máj. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Keverék...
2010. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Akiteki ***** válasza:

11:20

Nyáron halt meg 15 éves utcán talált kutyusunk. Soha eszembe nem jutott elemezgetni, hogy miből volt összerakva. Úgy szerettük, ahogy volt. Én sem értem, miért nem mindegy.

2010. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!