Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panzi száraz tápról vélemény?

Panzi száraz tápról vélemény?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 23. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Fő összetevője a gabona, húst maximum nyomokban tartalmaz, ezért kutya etetésére nem alkalmas.
2017. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Ahogy az első Írja:

Minőség Sehol. Alig van benne olyan dolog ami nem csak "szemét" a kutya szervezetében

2017. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Én etettem ilyet a kutyámmal, és szépen elvolt rajta. Nem volt beteg sose, és gyönyörű volt. Szerette is az ízét.

De aztán megtudtam, hogy milyen silány minőségű, és azóta már inkább nem adok neki ilyet. :(

2017. jan. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
A panzi termékei alapból sz.rok,nálunk már okozott problémát, bár nem a tápja, de az is silány.
2017. jan. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]


Azért kíváncsi lennék, mire alapozzátok azt, hogy silány minőség. Azt hogy alapból szar és egyéb jelzőket nem tudom elfogadni. Hozzáértők válaszát kérném!


Én ezt adtam a kutyának Fit active regular beef. Összehasonlítva a royal canin medium adult kutyatáppal minimális a különbség, ami az ásványi anyagokat és nyomelemeket illeti. A nyersfehérje ugyanúgy 25%-os [link]


Nem mindenki tudja megengedni magának a prémium tápokat. Én mellesleg vegyesen étkeztetem. Rendszeresen főzök neki és meg kap minden földi jót. Halat, tojást, időnként tejterméket, csonthéjasat, belsőséget, zöldséget, gyümölcsöt. A táp az csak kiegészítés.

2017. jan. 24. 09:39
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Mert még a termék leírás is hazugság, vettem cica bolha nyakőrvet tőlük és az volt rá írva, hogy 2,5kg-nál szakad, fent akadt a cicám vele, szerencsémre a jelenlétemben, 5kg-os cica, ugy kellet letépnem, mármint a nyakörvet, miközbe tartottam a cicát, megölte volna, dühömben vettem még egyet, hogy le teszteljem,majdnem 8kg-nál szakadt el. Szóval nem hinném, hogy a tápjuk jobb. Papagáj tápjukkal is fürödtem már be, a kutyás tápjaik már nem is érdekelnek ezek után. De etesd azzal, ha akarod csak le írtam pár saját tapasztallatot.
2017. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez pocsék. A kérdésben belinkelttől ment a kutyám hasa. A macskám konkrétan hányt a számára legyártott izétől. Illetve a hörcsög számára előállított magkeverékben szinte csak szotyi meg granulátum van, tiszta szemét az egész.


Tehát: A Panzi pocsék.


Lehet 1-2 jó tápja de én nem fogom támogatni azt a céget a pénzemmel, amelyik hazudozik és a termékei 98%-ában 0 a minőség.


Remélem az utolsó válaszolónak a cicájával nem történt semmi baj.

2017. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Köszi 7#. Hajszál híja volt, hogy megfullad,mivel épp ott voltam csak ennek köszönheti, hogy megúszta, a papagájom is említettem, azt nem fejtettem ki, csak, hogy meg gyűlt a bajom vele, vettem panzi mézes karikát, be akasztottam nekik, erre azt hallom hogy visít a madár és a rudhoz dörgölgeti a vérömlenyes szemét, hát ki állt a karikából egy vékony drót pont ahol csipegeti le a magot, megsértette a szemét neki, szerencsére ki nem szúrta, de rohanhattam dokihoz, mert azt hittem kiszúrta csúnya volt meg hát a papagájoknál para a vérzés. Túl élte ő is, de a tököm tele ezek után a panzival.
2017. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A brit premium nem draga. Meg olcsobb is mint a panzi elfogadhato minosegu termekei.
2017. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ami az eredeti kérdésedben szerepel, annak a tápnak a gabona a fő összetevője, hús szinte semmi nincs benne. Erre írtam, hogy nem alkalmas kutyák számára, mivel a kutya nem gabonaevő, hanem alapvetően húsevő, ragadozó állat.

A Fit Active már jobb, abban azért hús is van.

Nem a nyersfehérje tartalom a mérvadó, ugyanis ennek egy része (van, amelyik tápnál szinte az egész) lehet növényi eredetű is fehérje is. Hús legyen az első az összetevők között, és legyen megadva, hogy milyen állat húsa, és hány százalékát teszi ki a tápnak. Minél magasabb ez, annál jobb.

2017. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!