Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan készüljek a kicsik...

Hogyan készüljek a kicsik születésére?

Figyelt kérdés

Első fialás, ha jól számoltam még 2 hét.

A vemhesség alatt ugye más tápot kapott, utána is más kell majd, de azt még nem mondta az orvos, hogy milyen.

A kicsiknek szerezzek tápszert ha esetleg kellene?

Nagyon izgulunk :)


2017. jan. 24. 18:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy utolsó alom!

És még Apu fedeztette be a kutyát.

Nem akarok ezzel foglalkozni, mivel nem értek hozzá!

Talán egy kiskutyát vagy egy nagyot megtartunk, a többi el lesz adva. Öcsém gondolkodik rajta, hogy tovább viszi, de én biztosan nem.

2017. jan. 24. 19:13
 12/20 anonim ***** válasza:
47%
Megkérdezhetem milyen fajták, melyik kennel?
2017. jan. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha apukád valóban tenyésztő volt, akkor hívd át az elléshez nyugodtan egyik szintén tenyésztő barátját, aki ért hozzá. Ő tudni fogja azt is, mikor kell orvost hívni.
2017. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
19%

"Apukám kutyái aki sajnos elhunyt 3 hete ezért ez lesz az utolsó alom. De már mindnek meg van a gazdája. Sajnos messze éltem, nem tudom mit, hogy kell, de az állatorvos segít."


És te épp a kutyák miatt eljöttél jó messzire... Meg már mindegyik kiskutya le van foglalva, de azért egyet tán megtartotok... Hagyjuk már... Ennyit sikerült összehozni?

2017. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%

Ez botrány emberek!!!! Fejezze be már mindenki a szarjait és válaszoljon. Itt a GYÍK-on mindenki olyan nagy kutyás hogy ismernek mindent meg mindenki szaporító. Senkit nem ez érdekel. Amúgy ő nem szaporító és K.Béla sem vmi eldugott faluban akinek megelett a Morzsi. Itt mindenki a szaporító telepes kutyákára gondol úgy hogy életében egyet nem látott meg azt sem tudja hogy pontosan mi az.

Elletőládához szoktasd oda és amikor a kutya emlői megduzzadnak és megindul a tej na és vackol akkor hamarosan elleni fog. De az állatorvos gondolom segít mindenben.

2017. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
40%

Szia! Amire szükséged lesz:

-Meleg, zárt hely a lakásban infra lámpával és ellető ládával. A mama kitudjon mászni, de a mama igen. Neki egész nap legyen lerakta friss víz és táp.

-Royal Cannin tapszer és starter táp. A kicsik 4 hetes koruktól ezt kapják az anya tej mellé beáztatva/apróra törve lapos tányérba. A mama ezt a tápot egye akar holnaptól :)

-A fereghajtas/oltást beszéld meg a dokival

-A doki a szülés ideje alatt legyen elérhető 0-24-Ben! Ki tudja mi lesz?!

-Vegyél egy csomag pelust is, ha nagyobbak lesznek legyen mire végezni a dolgukat

-Sok sok kölyök rágóka, csorgo plüss a szoclaizacio megkezdéséhez.

2017. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Voltál-e UH-n, hogy mennyi kölyök várható?

Van-e orvosod, akit bármikor el tudsz érni, ha gondod akad?

Általában a vemhesség alatt ugyanazt eszi a szuka, mint szoptatásnál.

Elletőláda-infra lámpa .

Mit szándékozol alájuk tenni?

2017. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
33%

Mivel utolsó alomról beszélsz,biztos nem az első ellése a mamànak.

Nem lesz semmi baj.

Mikor kezdodik feszkelodik,liheg.

Ne hagyd magàra legyel végig vele!

A kicsiket ha kibontotta torold szarazra.

Onnan veszed észre hogy vége van ha a szuka elfexik és hagyja hogy szopizzanak a kicsik.

Ha csak nem éjszaka van hívd az orvost nézze meg a mamit és a kicsiket.

Infralampat úgy àllitsd be hogy a kicsiknél kb 28 fok legyen,kesobbiekben csokkentheted 23ra.

Amaminak nyugodt kornyezet kell sok viz es minosegi eledel!

Ha az orvos megnezte oket akkor is figyeld nehogy megvaltozzon a viselkedese mert akkor tejlàza van!

A kicsikkel sztrm semmi gondod nem lesz ha a hőfok megfelelő a mami majd intéz mindent.

Sok sikert!



Inkàbb segìtenétek ha màr így alakult a helyzete akkor maradjanak meg a kicsik is meg a mami is nagy allatvédők!

Àltalàban nincsenek meg a gazdik????

Nagy okos banda!

Nàlam ahogy tudjuj a nemüket és hogy mennyi van,màr érdeklődök vannak, mire eljon a 8 hét mindegyiknek megvan a gazdija aki 10ezer fttal foglalta a picit.

Ja es ha nem jol tartjak vagy nincs idejuk vagy barmi akkor cisszaveszem a kicsit,ugyhogy kovetem az eletuket a kicsikeimnek.

Ennyi.

Menjetek azt mentsetek barmok.

2017. jan. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó, nem kell hirdetni hogy ostoba szaporító vagy, köszönjük.
2017. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem Apukád miatt!

Az orvost kérdezd, milyen tápot javasol, és olyab orvos legyen, aki baj esetén 0-24ben elérhető! Majd írd meg kérlek, h sikerült!

2017. jan. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!