Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minimum hány foknak kell kint...

Minimum hány foknak kell kint lennie hogy a jack russel terriert kint tarthassam, ha van neki szigetelt háza?

Figyelt kérdés
kinti benti kutya.de ha nem vagyunk otthon napközben akkor jobb neki ha kint van
2017. jan. 25. 14:30
 1/10 anonim válasza:
0%

Szia!

Ha elég meleg a háza nyugodtan kiengedheted. Arra figyelj, hogy legyen meleg vize, és ennivalója.

A miénk kinti kutya, ezekben a nagy hidegekben mikor hazaérek szoktam csak beengedni pár órára.

2017. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi!

az a baj ha reggel meleg vizet adok neki,az elég hamar kihül.én meg fél8tól megyek el,és fél4-4re érek haza

2017. jan. 25. 14:43
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Inkább neveld meg és akkor hagyhatod bent, nem fog rombolni.
2017. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Még tartsd bent szerintem, amíg ilyen hidegek vannak, ha már nem lessz ilyen itélet idő 0- plussz akkor engedném ki a helyedben.
2017. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egy szoval nem mondtam hogy szétszedné a lakást vagy hogy neveletlen.

Csak ő szeret sokat kint is lenni.es ha ugatást hall akkor pláne kimenne.

Még nem is akarom kint hagyni.csak kiváncsi voltam hogy mikortol hagyhatom kint.

2017. jan. 25. 15:23
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat
2017. jan. 25. 15:24
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Dettó ugyanez van velem is! 😂 Az en kutyám nem szereti a házát, úgyhogy ha kint van, akk nincs neki meleg, de boldog. En speciel télen nem szoktam kitenni amíg haza nem erek, mert most rohadt hideg van.


Szokott rendetlenkedni (bepisili bekakil), de azért sztem megis jobb hugyot, meg szart takarítani, mintha megfagyna ott kint.

2017. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem is jack russellem van, viszont ő inkább benti kutya. 17 fok alatt nem igazán szoktuk kint hagyni, 10 fok alatt pulcsiban viszem sétálni és csak úgy engedem ki pisilni is, fagypont alatt pedig csak vastag bundás kabátban lehet kint.

ő viszont imádja a meleget és imád az ágyban szunyókálni, nagyon gyorsan tud az udvarról visszaspurizni a házba :)

/persze minden nap le van mozgatva/

2017. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kis testű, rövidszőrű kutyát nem igazán tartunk kint, tekintve, hogy szigetelt ház ide vagy oda, a kutya fázni fog. Sok kutya szívesen lenne kint, ez nem azt jelenti, hogy egészséges is nekik. Könnyen tönkre mehetnek az ízületei (igen, a nagy hideg megárt egy ilyen "bundátlan" kis jószág ízületeinek) aztán meg fizetheted az ilyen-olyan gyógyszereket, táplálék kiegészítőket, hogy ne legyenek fájdalmai és tudjon rendesen járni, arról nem is beszélve, hogy az ízületi problémák óriási fájdalommal járnak. Miért akarod kint tartani, ha amúgy kinti-benti? Az tökéletes egy kistestű, rövidszőrű, de friss levegőt imádó kutyának.
2017. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom kint tartani ilyen hidegben..! Ezért tettem fel a kérdést hogy hány foktól lehet kint. És azért akarom kint is tartani mert sajnálom hogy napi 8-9 orát bent van egyedül. A mienk nagyon sokat van kint..(nem télen)ezért alig várom már hogy jobb idő legyen es ne kelljen a lakásban bezárva tartani
2017. jan. 30. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!