Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha betegek vagytok, hogy...

Ha betegek vagytok, hogy sétáltattok?

Figyelt kérdés

Lassan már 2 hete beteg vagyok, influenza,középfül-,tüdőgyulladás.

Lassan már egy hete nem volt kint a kutya, bent piszkit,nehezen viseli a mozgáshiányt. Most tanulta a szobatisztaságot,most ezzel is vissza estünk.

Ti hogy oldjátok ezt meg? Az ágyból dobálom neki a labdát, de kevés :/



2017. jan. 26. 18:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Barátaid vagy a család nem akarják kivinni?
2017. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
Sehogy. Ha beteg vagyok otthon vagyok és kipihenem. A kutya meg kibír 2 hetet séta nélkül, nem hal bele. Ha jobban leszel majd elviszed sétálni .
2017. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szólj valakinek, hogy legyen olyan drága és vigye le.
2017. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs senki aki legalább napi egyszer elvinné sétálni?
2017. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
a kutyatartással jár hogy, fagyban, kánikulában, egészségben, betegségben vinned kell. Ha nagyon beteg vagy pl kórházba kerülsz akkor megkérsz valakit hogy vigyázzon rá vagy panzióba adod.
2017. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Úgy, hogy felöltözök és leviszem sétálni.


Egyetlen alkalommal kértem meg anyámat, hogy vigye le: mikor folyamatosan ájulás kerülgetett egyik nap betegség miatt.


Minden más alkalommal (nátha, torokfájás, láz, stb.) jobban beöltöztem és levittem, de rövidebb sétákra.

2017. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Ha anyagilag megengedheted akkor javaslom a kutyanapközit. Felénk van olyan lehetőség, hogy eljönnek érte, elviszik, játszik és pár óra múlva hazahozzák. Alkalmanként 2-3000 Ft szokott lenni, hetente pedig 2-3 lehetőség van rá. A kutyának kimondottan jót tesz és mellette te is fel tudsz épülni.

Ha más nincs akkor pedig próbálj meg rokont vagy barátokat megkérni, hogy vállalják el.


Én személy szerint ugyan ezzel a betegséggel (tüdő és középfül gyulladás) eljártam vele napi 3-4szer egészségügyi sétákra, ezek kb 20 percesek voltak, de azt csak te tudod, hogy téged mennyire visel meg a betegség. Mindenesetre jobbulást.

2017. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Mi ketten vagyunk es kerteshazban elunk igy kicsit kevesbe problemas egy-ket hetet kibir kerti rohangalassal, de hetvegen igy is elvittuk egy hosszabb kirandulasra. Mondjuk addigra jobban lettunk.


De ha a barataim megkernenek mikor betegek, mennek es vinnem a kutyaikat szoval neked is ezt tudom tanacsolni.

2017. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Lázcsillapítóval, jól felöltözve. Hogy máshogy?
2017. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%
Ha kerti kutya lenne oké, de Jézusom lakásban nem volt lent egy hete??? Ez nagyon gáz, erre azelőtt volna gondolod mielőtt vállaltad. Mostmár párommal megoldjuk, de előtte mindig kivittem egyedül is csak rövidebb időre de akkor 4-5X is mondjuk 15-20 percet.
2017. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!