Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha betegek vagytok, hogy...

Ha betegek vagytok, hogy sétáltattok?

Figyelt kérdés

Lassan már 2 hete beteg vagyok, influenza,középfül-,tüdőgyulladás.

Lassan már egy hete nem volt kint a kutya, bent piszkit,nehezen viseli a mozgáshiányt. Most tanulta a szobatisztaságot,most ezzel is vissza estünk.

Ti hogy oldjátok ezt meg? Az ágyból dobálom neki a labdát, de kevés :/



2017. jan. 26. 18:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ezért lett tüdőgyuszi, mert nem feküdtem. A következő lépés a kórház, ha nem megy lentebb a gyulladás, akkor meg egyedül maradna. Egyedül vagyok sajnos. Hétfőn megyek vissza röntgenre.
2017. jan. 26. 20:21
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez ok. De tenyleg nincs se baratod se szomszedod aki tudna segiteni? Egy tombben kb 20 kutyas el, csak leviszi az egyik mikor a sajatjaval van lent. Ennyit meg egy nagyvarosi tombben is lehet kerni egy szomszedtol.
2017. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy kutyasétáltatót, de sürgősen, vagy vegyél neki kutyapelenkát, hogy addig is arra piszkítson, mert az sem állapot, hogy a kutya szorongatja a pisit-kakit meg összevissza csinál a lakásban....
2017. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%

Ha beteg vagyok, betegen sétáltatom a kutyát... nem hülyeségből hangoztatjuk, hogy egy kutya nagy felelősség...

Amúgy meg egy kis influenzától nem kell haldokolni...

Még ha nem is hatalmas sétát, de napi 2*fél óra friss levegő neked is csak jót tenne...

2017. jan. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%

Szüleim orvosok.. nem nem azért lett tüdőgyuszid, mert nem feküdtél... ekkora hülyeséget hogy hihetsz el?...

Az influenza egy vírus fertőzés, mint ilyen, egy spontán gyógyuló betegség... az influenza gyengíti az immunrendszert, így fennáll a bakteriális fellülfertőzés lehetősége... nem attól lett tüdőgyulladásod, mert nem feküdtél... hanem mert valaki valószínűleg a környezetedből, lehet, hogy az illető nem is beteg, fellül fertőzött baktériumokkal amiket hordozott...

2017. jan. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%
Nagy sétára nem mentünk, de a gyors pisi-kaki körre levittem. Nem mondom, hogy lázasan, gyengén jó volt, de nem tehetem meg vele, hogy ne vigyem le. Mi akartunk kutyát, el is kell látni bármi van.
2017. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Hogy. Erôt veszel magadon,felôltôzôl és leviszed.

Nem rém keveredtem ki,2hetig kb enis beteg voltam. Mégis levittem a kutyat és lemozgatta (Pitbull),elvittem a lanyomat oviba. Sôt még dolgozni is mentem.

2017. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Kutya pelenka van. A hetveget még kiszenvedjük így.

Az influenza szövődménye a tüdőgyulladás.

2017. jan. 27. 17:24
 19/20 A kérdező kommentje:
Még egy hét pihi. :/ Szegényem :(
2017. jan. 30. 13:54
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Vam egy problema. Nem vagy haklando megoldani. Csak itt nyivakolsz. Gratulalok...
2017. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!