Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék kutyát! Tudnátok...

Szeretnék kutyát! Tudnátok Pesten menhelyeket?

Figyelt kérdés

Semmiképp nem venni szeretnék, hanem örökbefogadni. csak reggel 10 re megyek dolgozni, és saját vállalkozásom van, szóval nem kemény a napirendem, se nem szűkös szabadidőben. Viszont lakásban lakom, aminek igaz van egy zárt közös udvara, de a kutya emiatt bent kéne , hogy legyen, kivéve amikor sètálunk, rohangálunk , játsszunk ... felelőtlenség így kutyát tartani? Mert amikor dolgozom akkor a kutya azért egyedül lenne és nem a kertben... egyébként a napközbeni pisiltetés is megoldható mert haza tudok szaladni, a melóból, mert 15 percre lakom...és természetesen nem nagytestű kutyában gondolkodom.

Szerintetek?



2017. jan. 27. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Pl. Noé Állatotthon, nekik honlapjuk is van, ahol meg lehet nézni az örekbefogadható kutyusokat. Ha elmész hozzájuk, biztosan tudnak olyan kutyust ajánlani ami illik a napirendedhez. Sok ember tartja így a kutyáját, hogy amíg dolgozik, a kutya a lakásban van, csak előtte le kell fárasztani, hogy alvással töltse a nap nagy részét. Fokozatosan szoktasd majd egyedüllétre, tehát mindig egyre több időre hagyd egyedül, először csak 5-10 percre, majd fél órára, stb.
2017. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Saját vállalkozásod van, és nincs google.
2017. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Tele van Pest menhelyekkel és fajtamentésekkel, Gugli a barátod.
2017. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az Illatosról nagyon rosszak a vélemények facebookon... :(
2017. jan. 27. 11:35
 5/16 anonim ***** válasza:
2%
Ezt egy gyerek írta, legalábbis a fogalmazás és smileyhasználat alapján. És valóban: nézz utána, ha annyira ráérsz, konkrétan teli a net "sürgősen gazdát keresünk" kezdetű, mentett kutyákról szóló hírekkel. Unatkozol?
2017. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Mi a baj az Illatos úttal??????? Van olyan jó, mint a Noé vagy a Rex. Az utóbbi kettőnek csak jó a reklámja. Az Illatos útról legalább a halál elől mentenél egy kutyust.
2017. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

Miért kell lepontozni azt aki a kérdésre válaszol?

Egyébként kérdező, az Illatos utat nem ajánlotta senki, hogy jön ide, hogy rosszak róla a vélemények? Menj el több menhelyre, és majd meglátod hogy melyik helyről fogadsz örökbe a legszívesebben.

2017. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is az Illatosról van kutyim, egészséges, jó fej, fiatal. A gondozók sokat segítettek is a választásnál. Csak ajánlani tudom a helyet.
2017. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
2017. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Na jó azt hiszem jó nagy hiba volt a gyakorit használni , sok kedves kis ember kedves kis válasszal.

Ja és egyébként 24 éves vagyok...:)))) ha gyerekesnek tartod a megfogalmazást, akkor az lehet azért van , mert két anyanyelvű vagyok. És nem rég költöztem vissza Magyarországra, nagyon röstellem!

2017. jan. 27. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!