Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok nekem ajánlani jó...

Tudtok nekem ajánlani jó minőségű nyakörvet és pórázt?

Figyelt kérdés

A gyűrődést jól kell hogy bírja, ugyanis vizsláról van szó:D

Nem bőr terméket szeretnék, inkább textil párti vagyok. Most valamilyen aranyos mintásat szeretnék beszerezni (türkiz alapon fehér pöttyös nyakörvet álmodtam meg magamnak), illetve milyen hosszúságú pórázt ajanlotok? Van 2db textil és 2db lánc: nos az egyik textil karabinerén a pöcök letört, a másik elszakadt (nem tudom h hogyan) megcsináltattam, de pont ott van a varrás ahol a kezem, és így eleg kényelmetlen (ehhez van egy nyakörv is) az egyik lánc pórázon van egy bazi nagy rugó (nem én vettem, még a kutya előző tulaja, meg azt a textil amiről letört a pöcök) es ettől harci kutya beütése van, a masik is vágja a kezemet, ezeknek bőr fogojuk van, es nagyon kényelmetlen. Ezen kívül van egy 8m-es futtató pórázunk.+egysoros fojtó nyakörv, amit ritkán használunk

Tehát valami "szettet" szeretnék beszerezni, tehát a nyakörv és a póráz színben/mintában passzoljon, kényelmes legyen a kutyának és nekem is.

Köszönöm😌


2017. jan. 29. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekünk innen van pórázunk és nyakörvünk is, szerintem nagyon jó. 2 éve van meg, azóta sincs semmi baja, úgyhogy szerintem elég strapabíró. Van mindenféle színben és mintában.

2017. jan. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyit szántál rá de pl itt egy türkiz alapon fehér pöttyös nyakörv. ( [link] )

Ettől az eladótól már vettem nyakörvet korábban. A nyakörv anyaga jó minőségű, a kidolgozás is. Elég strapabíró.


Ha nem ismered az oldalt akkor kb olyan mint az eBay csak itt kézműves termékek vannak. Természetesen ezek mind új termékek, nem használtak. A fizetés paypal-en kereszül megy így teljesen biztonságos. Én rengetegszer vásároltam már innen, kutyás cuccoktól elkezdve óra szíjjig, mindent.

2017. jan. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Donald J. Trump ***** válasza:
100%

Ez a színes igényeket ugyan semmilyen mértékben nem fedi le, de itt készítenek egyedi tépőzáras-csatos nyakörvet, ami elpusztíthatatlan: [link]

El tudom képzelni, hogy az ilyen anyagokat lehet valahogy anyagukban festeni, de ez nyílván plusz pénz, ez a cucc már önmagában is közel 10.000 forint (vagy azóta lehet van is annyi, én még 2 éve csináltattam velük). Viszont mindenféle felvarrókkal gazdagon dekorálható- Ha jól varr valaki, szerintem házilag is elkészíthető, mert az alapanyag (heveder, tépőzár, csat) is beszerezhető, de mondjuk nem a kutyanyakörv az, amivel saját ügyességét szeretné tesztelni az ember.


Pórázból az efféle kötélpórázt merem ajánlani jó fogással: [link]

Az ilyen vastagabb fajták anyaga többnyire megegyezik az iparban használt utánfutó- lefogató- vagy más gumihevederes kötelekével (itt épp hegymászókötélként marketingelik). Nem 100%-osan merev, egy nagyon pici nyúlása van, egy nagy rántás esetén úgy 1-2 centiméter - éppen annyi, hogy tompítson kicsit a kutya mozgásán, de érezni rajta keresztül, hogy mit akar a blöki. Ideális hossz szerintem 150-220 centi között van, e urbánus környezeten (járdák, utak, stb.) nem szívesen sétáltat az ember, egy 3 méteres kötél végén nehezebb kezelni a kutyát. Mondjuk mint látod ez sem egy űrtechnika, tehát szerintem ezt is le lehet gyártani házilagosan. Viszont amire figyelni kell, hogy a jó anyagok önmagukban nem jelentenek 100%-os garanciát. A gagyi pórázok sem az anyaghibák miatt szoktak tönkremenni, hanem a varrások és illesztések mentén engednek el. Mikor a kutyád nekiindul, az ő húzóereje és a te visszartó erőd hatáspontja mindig a kötéseknél (karabiner, csat, póráz visszavarrt vége) lesz.

2017. jan. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 Úristen, ezek nagyon tetszenek😍, szerintem innen rendelek:D

#2 ez világos kék alapon fehér kockás:D de nagyobb köszönöm a választ, nagyon jo termékek vannak, biztos körbe nézek

#3 ezek tényleg jo minőségű termékek, de egy vékony kis kutyusnak ez a nagy karabiner nem áll jól:( és a nyakörv is tetszik, bár mondjuk en nem ilyen elpusztíthatatlant kerestem, csak egy szimpla strapabírót, ami mintás, ez nagyon jo lehet munkakutyáknak:)

Szóval köszönöm mindenkinek a választ! :)

2017. jan. 29. 10:06
 5/5 anonim ***** válasza:
A poraznal arra gigyelj hogy a fogantyuja belelt pl pluss anyagu legyen belul akkor lesz neked is kenyelmes. Nekunk olyan van.
2017. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!